ביקור בגן חיות בג'מייקה קיבל תפנית מזוויעה אחרי שאחד העובדים הותקף על ידי אריה. בסרטון שצולם על ידי אחד המבקרים, אפשר לראות את העובד האלמוני עומד סנטימטרים ספורים מהטורף העצבני ומתגרה בו מהצד השני של הגדר. בשלב מסוים, הוא דוחף את ידו פנימה בשביל להרגיז את בעל החיים עוד יותר – לפני שהאריה תופס לו את אחת האצבעות עם שיניו החדות.

יותר מתריסר אנשים צפו באימה בזמן שהעובד ניסה להשתחרר מאחיזתו של האריה במשך 15 שניות. לבסוף, הוא נופל על הארץ אחרי שהצליח להיחלץ ממלתעותיו ואוחז את ידו הפצועה.

עדת ראייה שהייתה במקום סיפרה לאתר ה-Jamaica Observer שלקח לכולם כמה רגעים להבין שזה לא חלק ממופע. "כשהוא נשך אותו, הייתי בטוחה שזאת בדיחה", סיפרה. "לא חשבתי שהמצב רציני כל כך, חשבתי שזה חלק מהעבודה שלו. רק כשהוא נפל על הארץ הבנתי שהוא באמת נפצע. רק אז אנשים התחילו להיבהל".

אישה אחרת סיפרה שכמה רגעים אחרי התקרית, אותו עובד ניגש אל מכוניתו ונסע משם – ככל הנראה בשביל לקבל סיוע רפואי. "הוא פשט את העור של כל האצבע כשניסה להשתחרר מהאחיזה של האריה", אמרה. "המפרק האחרון של האצבע, איפה שהציפורן, נקטע לחלוטין. רצתי משם מהר כי אני לא מסוגלת לראות דברים כאלה. היה מלא דם, זה היה מאוד גרפי. למרות זאת, ממה שראיתי, העובד שהותקף הלך משם רגוע לחלוטין. אני חושבת שהוא עדיין לא הרגיש את הכאב בגלל האדרנלין".

הנהלת גן החיות, שנמצא בעיר סנטה קרוז, מחוז סנט אליזבת', התייחסו מאז לסרטון וציינו שלא דווח להם על תקרית כזו. למרות זאת, דוברות האגודה למניעת התעללות בבעלי חיים הודיעו שכבר פתחו בחקירה של נסיבות האירוע. פמלה לוסון, מנכ"לית האגודה, הוסיפה: "אנחנו נגיע לשם בזמן הקרוב ונבדוק את מצב המתחם של האריות, יחד עם נציגים של משרד הסביבה שאחראים על הפיקוח של גני חיות בג'מייקה".

התיעוד של התקרית עלה מאז לרשתות החברתיות, שם הוא הפך לוויראלי עם מיליוני צפיות ואלפי תגובות מהגולשים – רובם לא הבינו מה העובד חשב לעצמו. "כשאתה משחק משחקים מטופשים, אתה זוכה בפרסים מטופשים", כתב אחד הגולשים. "אני מקווה שהוא בסדר".