אזהרה: התוכן עלול להיות קשה לצפייה

קשיש בן 93 נעצר לאחרונה בלאס וגאס באשמת ניסיון רצח של עובד תחזוקה בבניין שלו. רוברט תומאס עצור מאז יום חמישי האחרון, לאחר שירה פעמיים בעובד התחזוקה בעקבות סכסוך – והכל תועד במצלמת האבטחה של הבניין.

ברט זימרמן, סגן השריף של מחוז קלארק, סיפר שתומאס התפרץ למשרדי הבניין שלו עם אקדח 9 מ"מ לאחר שדרישותיו לתקן נזקי מים בדירתו לא נענו. הקשיש, במעיל השחור והכובע, נראה שולף את הנשק ויורה כדור אחד אל עבר אחד ממסכי המחשב בחדר.

החשוד אז התיר לפקידת הקבלה לעזוב את המקום ונשאר שם עם איש התחזוקה. בזמן שהפקידה הזעיקה למקום את כוחות המשטרה, תומאס ירה בקורבנו פעם אחת כשזה ישב בכיסאו ופעם נוספת כשהיה שרוע על הרצפה. רגעים ספורים לאחר מכן, שוטרים פרצו למקום ועצרו את הקשיש.

זימרמן הוסיף כי תומאס נפצע במהלך המעצר ונחתך בראשו. הוא פונה לביה"ח המקומי יחד עם קורבן התקיפה, שם הרופאים הצליחו לייצב את מצבם. הקשיש אז נשלח לתא המעצר, בעוד איש התחזוקה מתאושש מפציעות הירי.

תומאס, שעד עכשיו לא היה מוכר למשטרה, מואשם כעת בסדרה של עברות – כולל: ניסיון רצח, חטיפה עם נשק קטלני, ירי במבנה סגור, פריצה עם נשק חם ונשיאה של נשק חבוי. הוא מוחזק כעת במתקן המעצר של מחוז קלארק. הערבות שלו עומדת על 25 אלף דולר.