סרטון חדש שמופיע בפייסבוק מכעיס תושבים רבים בארה"ב, לאחר שהופיעה בו פעוטה שנאלצה ללכת יחפה מהרכב של הוריה בו הייתה, לכיוונם של שוטרים שכיוונו אליה אקדחים טעונים.

לא ברור מה בדיוק גרם לשוטרים לעצור את ההורים, אך בסרטון שעלה לפייסבוק ניתן לראות כיצד השוטרים דורשים מבעל הרכב לצאת. מהרכב יוצא גבר כשידיו למעלה, ולאחר מכן נראית בתו, פעוטה, מנסה לצאת גם כן מהרכב. תחילה נראה שהיא מתקשה בשל הגובה של הרכב מהכביש, אבל לבסוף היא מצליחה והיא הולכת לכיון השוטר יחפה, עם ידיה מושטות מעלה, בדיוק כמו אביה.

בהמשך הסרטון, אותו מצלמת נוסעת שנמצאת ברכב ממול, אפשר לראות שישנו שוטר גם מהצד השני של הרכב שנעצר והוא מכוון את האקדח שלו לפעוטה. הילדה הקטנה עומדת בשלב כלשהו במקומה, ורק כאשר אביה אומר לה שזה בסדר וקורא לה, היא ממשיכה ללכת לכיוון אמא שלה, שנמצאת עם השוטרים.

לאחר שהסרטון פורסם, רבים דרשו ממשטרת טלהסי לשחרר את מצלמות הגוף שהיו עליהם כדי להבין מה בדיוק קרה שם והאם אכן היה פה מחדל חמור. המשטרה שחררה שני צילומים מזירת האירוע, ובהם ניתן לראות שהפעוטה יצאה מהרכב בצורה לא צפויה, והשוטר שהיה ממולה ניסה לדבר אליה בנחמדות ועדינות כדי שתתקרב אליו לאט. היה ברור שהוא אינו מתכוון לפגוע בה, אך עם זאת אי אפשר להתעלם מכך שהרבה אקדחים היו מכוונים אליה ואל הרכב בו היא שהתה, יחד עם אחיה בן השנה.

בצילום השני ששוחרר על ידי מפקד משטרת טלהסי, מייקל דילאו, אפשר לראות את אחד השוטרים מנסה להוציא את התינוק בן השנה מכיסא הבטיחו בו הוא נמצא. ככל הנראה, ההורים נחשדו בגניבה מחנות ולכן נעצרו בצד הדרך.

 "מצלמות הגוף מראות את דאגת השוטרים לילדים ואת החמלה שלהם, בעודם מרשים לאם לדאוג לילדיה", אמר דילאו. "אני גאה באיך שהשוטרים התנהלו והתמודדו עם הסיטואציה, איך שהם התאימו עצמם לאחר שגילו שיש ילדים ואת רמת הדאגה שלהם והחמלה שהראו למשפחה". למרות שכך מדבר המפקד, רבים בטלהסי עדיין מרגישים שלא היה צורך בכל כך הרבה נשק חם שכוון לעבר מכונית עם ילדים קטנים ושכל העניין היה יכול להיגמר באסון.

ההורים, צ'אד מ.בום, 34, וג'יימס וו.מקמולן, 38, נעצרו באישומי גניבה. השוטרים שהיו בעקבותיהם קיבלו דיווח לפיו ייתכן שהם נושאים נשק, אך לאחר המעצר התברר שברכב היה רובה אוויר.