תקרית מביכה במיוחד קרתה ביום ראשון האחרון בערוץ החדשות המקומי KREM 2 news המשדר בספוקן, וושינגטון, כאשר קטע פורנוגרפי שודר על רקע דיווח מזג האוויר.

בזמן שמישל בוס, המטאורולוגית ששידרה את עדכון מזג האוויר, אמרה שמזג האוויר הנוח לא ימשך לנצח, הופיע לפתע קטע ווידיאו של 10 שניות ממש מעל כתפה, בו ראו הצופים את ישבנה החשוף של אישה עם יד של גבר שמלטפת וחושפת הכל למצלמה.

תחנת המשטרה המקומית בספוקן הוצפה מיד בעשרות תלונות מצופים זועמים, שנחשפו לתוכן הפורנוגרפי בשעה 18:30 בערב. בעקבות התלונות, נפתחה חקירה רשמית בנושא והמשטרה בודקת מי אחראי לתקרית.

"יחידת הקורבנות המיוחדת של משטרת ספוקן הגיבה לתלונות על ערוץ חדשות מקומי ביום ראשון בערב, לאחר שסרטון מטריד הופיע במהלך שידור מזג האוויר", נמסר בהצהרה רשמית של המשטרה. "צוות התחנה משתף פעולה בניסיון לקבוע מה קרה". כצפוי, היו לא מעט צופים שלקחו את העניין בקלות וחשבו שמדובר בתקלה משעשעת. עם זאת, הערוץ עלול להיענש על ידי ה-FCC ׁ(ועדת התקשורת הפדרלית) ולשלם קנס רציני על שידור תוכן שכזה בשעה שילדים היו יכולים להיחשף אליו.

אן בנטלי, סגנית הנשיא ומנהלת תקשורת ראשית בחברת TEGNA - חברת האם של ערוץ החדשות - מסרה בהצהרה כי הצוות עובד קשה להבטיח שדבר כזה לא יקרה שוב. בהצהרה ששיחררה ל-Spokesman-Review למחרת התקרית, אמרה: "התנצלנו בפני הצופים שלנו אמש במהלך מהדורת החדשות שלנו ב-11 בלילה - אלה מאיתנו כאן ב-KREM 2 רוצים להתנצל על מה שקרה במהלך מהדורת חדשות 6 בערב. סרטון לא הולם שודר בחלק הראשון של התוכנית, אנו עובדים במרץ כדי שדבר כזה לא יקרה שוב".