טרגדיה בדרום-מזרח אסיה, שם שלושה בני אדם נהרגו בג'ונגלים של האי צפון מאלוּקוּ, אינדונזיה, אחרי שנקלעו לעימות עם בן שבט מבודד. עדי ראייה ששרדו את ההיתקלות העידו ששלושת הקורבנות מתו אחרי שנורו בחיצים על ידי בן שבט הטוגוּטיל שחיים בשמורה באזור.

שלושת הקורבנות היו חלק מקבוצה של שבעה אנשים שסיירו בג'ונגלים של הלמהרה, מרכז האי, בחיפוש אחר זהב. עד ראייה ששרד את התקרית סיפר שחברי הקבוצה החליטו בשלב מסוים לעשות הפסקה ביער בשביל לעשן סיגרה. לפתע, בן השבט הופיע מהסבך, דרך את קשתו וירה אל עבר חברי הקבוצה.

שניים מחברי הקבוצה נפגעו על ידי החיצים ומתו במקום, בזמן שהקורבן השלישי נותר פצוע אנוש בג'ונגל. שאר חברי הקבוצה נמלטו אל תוך היער. אחד השורדים, מרטוואן, סיפר לכתבים מקומיים שהוא חזר לפצוע שנותר מאחור בתקווה לעזור לו וראה שוב את הקשת.

"ניסיתי לדבר עם הקשת, אבל הוא התעלם ממני ונעלם בסבך", סיפר מרטוואן. "נשארתי עם חבר שלי ביער עד סביבות השעה 22:00, כשהוא איבד את הכרתו והפסיק לנשום. השארתי את גופתו על גדות הנהר והמשכתי ללכת לכיוון החוף".

המשטרה המקומית בוחנת את נסיבות התקרית ונכון לעכשיו, עדיין לא ברור מה הוביל לעימות. התקרית הטרגית התחוללה חודשיים אחרי שגבר מקומי נתקל בבן שבט הטוגוּטיל ונורה בזרועו על ידי חץ. מאוחר יותר עלה תיעוד מהעימות לרשתות החברתיות, שם אפשר לראות את הרגע שהקשת יורה לעברו את החץ ואז קורא בקולי-קולות בשביל להזהיר את חבריו לשבט שזרים נמצאים באזור.

בני שבט הטוגוּטיל חיים בג'ונגלים של הפארק הלאומי אקטג'ווי-לולובטה, אשר באי צפון מאלוּקוּ. חוקרים מספרים שמדובר בשבט נוודים שמונה כ-500 אנשים, השוכנת באזור נהר דודגה ובקושי מתקשרים עם תושבי האזור.