נכון שלימדו אתכם מגיל צעיר שיחסי מין צריכים תמיד להיות מוגנים? אז הסיפור הבא עומד ללמד אתכם עד כמה באמת.

לפי דיווחים המגיעים מרוסיה, אישה בשנות ה-30 לחייה נהרגה בסנט פטרסבורג לאחר שקיימה יחסי מין פרועים ביותר עם בן זוגה בן ה-29, ב-5 ביולי. הסברה הראשונית הייתה שהשניים עשו את זה על אדן החלון, ובשלב כלשהו נפלו מטה לאספלט. האישה מתה במקום בעוד בן זוגה, שנחת בדיוק מעליה, שרד את הנפילה משום שהיא ריככה עבורו את הנחיתה.

הסיפור הזה הפך למוזר עוד יותר, כאשר שוטרים שהגיעו למקום שמעו מעדים ברחוב שרגע לפני שהזוג נפל, טלוויזיה נפלה מאותו חלון. הם סיפרו לשוטרים שהיה נשמע כי מתרחשת מסיבה פרועה וקולנית במיוחד בדירה, ומיד לאחר נפילת הטלוויזיה, האישה נפלה כשראשה פגע בקרקע קודם. בן זוגה נפל שניה אחריה כשהוא נוחת עליה וקצת על שיחים שהיו מסביב. לפי טענת העדים, הגבר - שהיה עירום חלקית - פשוט קם על רגליו וחזר למסיבה.

נפל 23 קומות (צילום: ACT54)
הגבר נחת על האישה וניצל. אילוסטרציה | צילום: ACT54

בשלב הזה, עוברי אורח התקשרו למשטרה ואלה הגיעו לזירת האירוע - אך גם שם נרשמה תקרית מוזרה כאשר אחד מהנמצאים בדירה זרק מגב מהחלון על מנת לפגוע בשוטרים. כאשר השוטרים הצליחו לעלות לדירה, הם מצאו בסך הכל עוד שני גברים מלבד זה שנפל מהחלון.

פרטי החקירה המלאים עדיין לא נחשפו ולא ברור מה בדיוק קרה שם, למה ואיך, אך דווח כי המשטרה לא באמת חושבת שמדובר בתאונה ביזארית אלא מתייחסת לתיק כאל פרשת רצח.