טיול חביב של קבוצת חברים בהרי מדינת ניו יורק הסתיים בטרגדיה איומה, כאשר אחת מהם נפלה אל מותה. קת'רין וולמר, סטודנטית בת 20, היא זו שנפלה מצוק בגובה של כ-45 מטרים, לאחר שאיבדה את שיווי המשקל שלה.

הטרגדיה הנוראית התחוללה בפארק קינגסטון הסברוק, אשר בדרום-מזרח מדינת ניו יורק, לאחר שוולמר וחבריה סיירו במערות באזור. הטיול התארך מעבר למצופה, כאשר הקבוצה איבדה את דרכה ונאלצה לחפש את דרכה בחזרה לחניון הרכבים לאחר רדת החשיכה. בשלב מסוים, הם מצאו את עצמם צועדים בסמוך למצוק הגבוה - שם וולמר איבדה את שיווי המשקל וצנחה אל מותה.

View this post on Instagram

A post shared by Katherine Vollmer (@kath.v) on

View this post on Instagram

A post shared by Katherine Vollmer (@kath.v) on

גורמים מתחנת המשטרה המקומית מדווחים כי הסטודנטית נפלה אל מותה ביום שני, בסביבות השעה 21:50. לטענתם, לא ניתן היה להגיע לגופה עד שעות היום וגם אז, רק צוות המוסמך בגלישה הצליח לחלץ את גופתה מהאזור.

"חילוץ הגופה נדחה עד שעות הבוקר מפאת תנאי אור ומזג אוויר לא אידיאליים", סיפר שוטר המעורה בפרטי החקירה. צוות חילוץ קבע את מותה במקום ומאוחר יותר, גופתה פונתה למכון הפתולוגי. מומחים לרפואה משפטית קבעו כי וולמר מתה באופן מיידי לאחר שספגה "טראומה משמעותית לגופה בעקבות הנפילה".

וולמר הוכרה בקרב חבריה בתור אישה צעירה החובבת טיולים. חשבונות המדיה החברתיים שלה מלאים בתמונות שלה ממסלולי טיולים בארה"ב ובשאר העולם, כולל תמונה אחר שמקבלת כעת אירוניה מצמררת, בה היא עומדת לצד שלט אזהרת נפילה בסמוך למצוק באיסלנד.