מקרי המוות המוזרים הפעם הם מחרידים במיוחד. אז קחו נשימה עמוקה, כי זה הולך להכניס אתכם לסרטים.

>> בשבוע שעבר: אגם קטלני ופרה מעופפת

לא עשתה פיפי

כולנו יודעים, ובעיקר יודעות, שאסור בתכלית האיסור להתאפק כשזה מגיע לפיפי. זה גורם לכל מיני בעיות בריאותיות שממש לא בא לנו לסבול מהן. אבל לא אישה כמו ג׳ניפר סטריינג׳ תקשיב להמלצות הרופאים. ג׳ניפר בת ה-28 השתתפה בתחרות רדיו של תחנת KDND בסקרמנטו, קליפורניה. הכותרת של התחרות, שאותה הגה קופירייטר נוראי, הייתה ״Hold Your Wee for a Wii" - החזיקו את השתן שלכם בשביל הסיכוי לזכות ב-וויי, משחק הקונסולה של נינטנדו שהיה פופולרי מאוד לפני כמה שנים. ב-12 בינואר 2007 ג'ניפר נרשמה לתחרות בה נתבקשו המשתתפים לשתות כמה שיותר מים מבלי להשתין. המשתתף שיצליח להחזיק בתוכו הכי הרבה מים – יזכה.

הרעלת מים (צילום: KDND)
ג'ניפר סטריינג' במהלך התחרות, צחוקים וחיוכים | צילום: KDND

כ-20 איש השתתפו בתחרות באולפן בתחנת הרדיו כשכל רבע שעה מחלקים להם בקבוקי רבע ליטר שעליהם לגמוע במהירות. ככל שהזמן עבר, ניתנו להם כמויות יותר גדולות של מים. השדרנים אף התלוצצו על מקרה מוות שקרה רק לפני שנה באוניברסיטת קליפורניה כשסטודנט נהרג במהלך זובור מרעלת מים. אפילו מאזין התקשר להתריע כי התחרות הזאת מסוכנת ועלולה להיות קטלנית, אך השדרנים המשיכו להתלוצץ ולהמשיך בתחרות כרגיל וצחקו על כך שביטנה של ג'ניפר התנפחה וכי היא נראית בהריון.

לאחר התחרות ג'ניפר חזרה לביתה וסיפרה לחברה כי היא סובלת מכאבים חריפים, בעיקר בראש. החברה יצרה קשר עם אימה של ג'ניפר וכשזו הגיעה לבית ביתה, היא מצאה אותה מתה. ג'ניפר מתה מהרעלת מים – מצב בו ריכוז הנתרן בדם יורד, וכמות המים במוח עולה – ונוצרת בצקת במוח. תאי המוח פשוט מתפוצצים.

הרעלת מים (צילום: KDND)
הבטן של ג'ניפר, שעות לפני מותה | צילום: KDND

תכנית הרדיו בה שודרה התחרות הורדה מהאוויר, ושלל תביעות יצאו לפועל – המשפחה של ג'ניפר את התחנה, התחנה את השדרנים, השדרנים את התחנה. משפחתה של ג'ניפר קיבלה פיצויים בסך 16.5 מיליון דולר, וג'ניפר סטריינג' נכנסה להיכל התהילה של המיתות המוזרות – כיאה לשם משפחתה.

יחסי מין עם סוס

המקרה הזה גרם לחקיקת חוק בגללו - ובצדק. קנת׳ פיניאן היה איש מוזר מאוד. הוא גר בקראוון באיזור כפרי ליד העיר אנוקלאו שבוושינגטון. בזמנו החופשי הוא וחברו ג׳יימס מייקל טייט, שניהם גברים בשנות החמישים לחייהם, היו נוהגים לפקוד חוות סוסים סמוכה ולקיים עמם יחסי מין אנאליים - כשהם הצד הנחדר. ב-2 ביולי 2005 שוב פלשו הגברים בליווי גבר נוסף שזהותו נשארה לא ידועה עד היום לחווה. הם עשו מה שעשו, ופיניאן הובהל בלוויית הגבר השלישי אל בית החולים כשהוא סובל מנקב במעי שנגרם מהטראומה של החדירה. פניאן נמצא מת בחדר המיון, והגבר השלישי נעלם.

סקס עם סוס (צילום: themarketghana)
קנת' פיניאן, אהב סוסים | צילום: themarketghana
 

לאחר מכן בחקירת המקרה, התגלו מספר רב של סרטונים המתעדים את מעשיהם הסוטים של הגברים, אך מאחר שלא נמצא כי נגרם לסוסים כל נזק, טייט הואשם בהשגת גבול בלבד. המקרה הפך לאחד הסיפורים החמים באותה שנה בסיאטל וניתן לו השם ״פרשת סקס הסוסים מאנקוקלאו״. הוא הניע את חקיקת החוק האוסר משכב בהמה במדינת וושינגטון, ונעשה עליו סרט תיעודי זוכה פרסים בפסטיבל סאנדנס של שנת 2007 בשם Zoo. יש סטיות נוראיות בעולם, וזאת בטופ 5.

סקס עם סוס (צילום: themarketghana)
אילוסטרציה לדבר הנורא שכולנו לא רוצים לדמיין | צילום: themarketghana