אזרחי הודו עדיין מזועזעים מתאונת גלגל ענק במרכז המדינה, אשר גרמה למותה הטרגי של ילדה קטנה. התקרית התחוללה ביריד שעשועים בעיירת אנטאפור, אשר במדינת אנדרה פראדש, לאחר שאחד התאים של המתקן השתחרר והפיל בפראות את כל האנשים שהיו בתוכו מגובה של כ-15 מטרים.

התאונה המחרידה תועדה על ידי אחד האנשים שנכחו במקום והועלתה לרשת. ניתן לראות בסרטון כיצד התא משתחרר מן המתקן והאנשים בפנים נופלים החוצה בזמן שהנוכחים צורחים באימה. על פי הדיווחים בכלי התקשורת המקומיים, ילדה בת 10 נהרגה כתוצאה מהתאונה ועוד 6 אנשים הובהלו לביה"ח המקומי עם פציעות קשות.

עוברי אורח חשו לעזרתם של הפצועים במקום. עדי ראייה שנכחו באירוע טוענים כי הם ראו שהמתקן תקול מבעוד מועד ואפילו דיווחו על כך למפעיל – אך זה לא עשה דבר. לאחר התאונה, המבקרים הזועמים היכו אותו בכעס עד שהמשטרה המקומית פיזרה את ההתפרעות ועצרה אותו לתשאול.

חקירה ראשונית של האירוע העלתה כי המתקן ככל הנראה כשל בגלל שהוא לא עמד בתקני הבטיחות. מסתמן שאחד הברגים שהחזיקו את התא היה משוחרר, מה שגרם לו להתפרק ולהפיל את כל האנשים שהיו בפנים. כעת, הרשויות המקומיות חוקרות את נסיבות האירוע לעומק.

(מקור)