ערוץ היוטיוב השערורייתי Apex TV פרסם לאחרונה וידוי של נואה, ה"נוסע בזמן" המסתורי, אשר הסעיר את הרשת (או לפחות, את האנשים שהצליחו להשתכנע ממה שהיה לו לומר). במשך 16 דקות, נואה מסביר כיצד הוא הצליח לתעד את ארה"ב בשנת 2120 – ספציפית את עיר החטאים ובירת הבידור הבינלאומית, לאס וגאס.

אם אתם עוקבים אחרי התוכן של Apex TV, אשר כולל בעיקר סרטונים של נוסעים בזמן ותופעות מסתוריות אחרות, אז בוודאי יצא לכם לשמוע על נואה. מדובר באחד האנשים היותר משכנעים שנוהגים להתראיין לערוץ ואם תרצו, אפילו הכוכב של הערוץ. בסרטון הנוכחי, הוא טוען שחזר אחורה בזמן אל השנה 2018 כחלק ממשימה כושלת שהוא לקח בה חלק וכדי להפיץ את האמת על נסיעה בזמן.

"כפי שאתם יכולים לראות, ישנם שלושה כלי רכב בסרטון הזה", מספר נואה. "האורות על צדי הבניינים הם אורות מודרניים, כי אנשים חושבים שזה סטייליסטי יותר לבניינים" – הוא מאוד רהוט, בטח שמתם לב. נואה ממשיך: "העננים האדומים האלו ברקע? זה התחממות גלובלית, נושא גורלי מאוד בעתיד. אני עדיין זוכר כמה חם היה שם".

נואה מספר בהמשך הסרטון כי הוא סבור שהמין האנושי מנסה למצוא דרכים כדי להתמודד עם נזקי ההתחממות הגלובלית, אבל מסתמן שהוא לא זוכר. "אני די בטוח שהם עובדים על פתרון עתידי בשביל להתמודד עם התופעה", הוא מספר למצלמה. עד כה, הסרטון נצפה למעלה מ-960 אלף פעמים ביוטיוב וזכה לסיקור באינספור אתרי אינטרנט. עם זאת, יש לא מעט גולשים סקפטיים שמפקפקים באותנטיות של הסרטון - ואפשר להבין למה, נכון?

משתמש אחד הצביע על כך שהסרטון נראה מזויף וכתב: "האם כולנו הופכים לסרטים מצוירים בעתיד?". משתמש אחר גרס כי מדובר במקרה הטוב בטרול אינטרנטי ובמקרה הרע באדם שלוקה בנפשו. "זה די עצוב אם אתם שואלים אותי", הוא כותב. "או שהבחור הזה סתם עובד עלינו, או שיש לו בעיות נפשיות (ואני לא מתכוון לזה בתור עלבון)".

זוהי לא הפעם הראשונה ש-Apex TV מעלים סרטון לערוץ שלהם שהוא אבסורדי לחלוטין. בפברואר האחרון, דיווחנו לכם על ריאיון שלהם עם נוסע בזמן שטוען שהוא נשלח למנוע מלחמת אזרחים בארה"ב – ולמעשה, לוודא שפיגועי ה-11 בספטמבר יתחוללו. הבעיה? שהוא גנב את הקונספט הזה מפרק של איש משפחה. אופס.