בשנה האחרונה צצו לא מעט תמונות ישנות של אנשים הדומים דמיון מפליא לכמה מהאנשים המפורסמים בזמננו. כיום, אם אתה כוכב קולנוע, זמר ידוע או סטארט-אפיסט מולטי מיליונר, קשה לחמוק מפרסום אבל האם בזכות התעלקות הפפראצי אנחנו זוכים לגלות שהאנשים המצליחים באמת הם בני אלמוות או נוסעים בזמן? כנראה שהתשובה היא לא ופשוט יש המון דמיון בין הפרצופים של האנשים ההם לכמה מפורסמים בני זמננו. אבל אי אפשר לדעת באמת.

ג'ודי זיפר (צילום: lo-parksthecar.tumblr.com)
אותו החיוך | צילום: lo-parksthecar.tumblr.com

האחרון שנכנס לרשימה המפוקפקת הוא לאונרדו די קפריו שנראה כי בחייו הקודמים בסיקסטיז היה בכלל נערה אמריקנית חייכנית בשם ג'ודי זיפר.

ניקולס קייג' נוסע בזמן
על זמני

אחד המפורסמים הוא השחקן ניקולס קייג' שכנראה באמת לא סירב לתפקיד מאז 1870. התמונה הזו, שצולמה סביב האזרחים האמריקנית, נמכרה ב-eBay על ידי אדם בשם ג’ק מורד שטען כי בידיו הוכחה שקייג’ הוא ערפד בן אלמוות.

ניקולס קייג' נוסע בזמן
הוא באמת בכל מקום

אבל כאמור, קייג' לא אוהב לפספס תפקידים ופניו מתנוססות, לכאורה, גם על על עטיפת הספר "הצתת וושינגטון" (Burning of Washington) שפורסם בשנת 1814.

ג'ון טרבולטה הנצחי
למה אתה כזה רציני?

אחריו ברשימה ג'ון טרבולטה שמאז שנות השבעים עבר לא מעט גלגולים, אבל לפי התמונה הזו מהמאה ה-19 שמסתובבת ברשת, הוא מחליף זהויות כבר המון זמן.

סטאלון בציור של רפאל
עדיין קשוח

השלישי ברשימה הוא לא אחר מאשר רוקי בלבואה. סטאלון זוהה מאזין ברקע מאחורי האפיפיור גרגוריוס התשיעי בציור של רפאל משנת 1511.

רוצים עוד הרבה סיפורים מעניינים משעשעים, מרגשים ומטורפים? תנו לייק בפייסבוק

אדי מרפי מהעבר (צילום: buzzfeed.com)
שומר על סטייל | צילום: buzzfeed.com

גם לאדי מרפי יש כפיל מהעבר הלא כל כך רחוק של אמריקה

מייקל ג'קסון האל המצרי (צילום: paqmanandbull.com)
הוא עוד יחזור אלינו | צילום: paqmanandbull.com

אבל אולי הכי פחות מפתיע והעתיק ביותר מבין המפורסמים בני האלמוות (שעשוי עוד לחזור) הוא מייקל ג'קסון, מלך הפופ המנוח-לעת-עתה, שדומה באופן מפתיע לפנים שסותתו בפסל מצרי עתיק המוצג במוזיאון בשיקגו (ארה"ב)

(מקור 1, מקור 2, מקור 3, מקור 4)