"לא רצינו לפגוע באף אחד, אבל בסופו של דבר לא יכולנו להתכחש לאהבה שלנו": אריקה קוויגל, בת 31 מקנטקי, ארה"ב, חשפה הכל על סיפור האהבה היוצא דופן שלה עם ג'ף – בעלה ואביו של הגרוש שלה.

בשיחה עם כתבים מקומיים, אריקה סיפרה איך האהבה ביניהם פרחה למרות פער הגילים ביניהם שעומד על 29 שנים. "כשהתגרשתי מג'סטין, ג'ף היה שם בשביל לתמוך בי", ציינה. "היינו חברים טובים במשך שנים, עד שיום אחד הוא חשף בפני את הרגשות שלו ואמר שהוא אוהב אותי".

אריקה מכירה את ג'ף מאז שהייתה בת 16 – אז היא הייתה חברה טובה של בתו. בשנת 2009, כמה חודשים אחרי יום הולדתה ה-19, היא התחתנה עם בנו. השניים הביאו לעולם ילד שנה מאוחר יותר, אך בסופו של דבר החליטו להיפרד אחרי מערכת יחסים בת 3 שנים. למרות זאת, הם ממשיכים לשמור על קשר טוב עוד בימינו.

הרגע המכונן בחייהם של אריקה וג'ף הגיע בשנת 2017, אחרי שג'ף חשף את רגשותיו בפניה. "זה נשמע מאוד שערורייתי, אבל לא יכולנו להתכחש לרגשות שלנו יותר", הוסיפה. "אני תמיד אוהבת לומר שיש לו נשמה צעירה ולי יש נשמה מבוגרת, ולכן הכל מסתדר בינינו".

השניים גרים היום יחד ומגדלים את ברקסלי, בתם בת השנתיים וחצי. ג'ף, שחגג השנה את יום הולדתו ה-60, סיפר שהוא מצפה מאוד לפרק האבהות הנוסף של חייו והוסיף: "אני לא יכול לחכות לגיל הפנסיה שלי. יש לי כבר המון תוכניות לחופשות והרפתקאות עם בתי. אנשים שואלים אם פער הגילים ביני ובן אשתי מפריע לי. הוא לא. מבחינתי, אני חי את החלום".