נוצרים אדוקים המחפשים להפיץ את בשורת אלוהים לפעמים צריכים להיות יצירתיים כדי להטיף. אחרי הכול, כל מקום יכול להיות המקום הנכון להמיר כופר. אז למה לא לדון בפסוקי התנ"ך עם הזוג שהזמנתם כדי לעשות איתם סקס?

ה'סווינגרים' (אלו הנוהגים להשתתף בחילופי זוגות) מפלורידה, דין וכריסטי פרייב, טוענים כי אורח החיים שלהם אינו מתנגש עם האמונה הנוצרית העמוקה בה הם דובקים. למעשה, ההפך הוא הנכון. השניים טוענים כי חילופי הזוגות מספקים להם מקום בו הם יכולים לחלוק את הבשורה (יחד עם שותפים מיניים באים והולכים). אם לא די בכך, השניים אוהבים לבלות הרבה בחדר הכושר, והם עומדים מאחורי אתר חילופי הזוגות  FitnessSwingers.com.

חילופי זוגות (צילום: יוטיוב)
אז מה אתה חושב על ישו? | צילום: יוטיוב

 "אני מגיע לאנשים שכנראה אף פעם לא ביקרו בכנסייה", אומר דין. כריסטי מחזקת את דבריו, "אני מרגישה כי זו תכניתו של אלוהים." דין וכריסטי התחתנו בשנת 2007. בני הזוג בתחילה השתתפו בחילופי זוגות ללא כוונה להכניס את אמונתם לתמונה, עד שדין הבין כי הם "יכולים לעשות הרבה טוב". דין מאמין בעבודה המיסיונרית הלא קונבנציונלית שלו: "אם אני יכול ללכת לאירוע של חילופי זוגות ולגרום לעוד 10 אנשים להאמין בישו ... העבודה שלי נעשתה".

(מקור)