אין תמונה
TRUE HERO

הנאמנות חסרת הגבולות (והמגבלות) של כלבים מצליחה להפתיע אותנו כל פעם מחדש. קייטי קרוסלי ובנה התינוק, ג'ייס, אולי איבדו את ביתם וכל רכושם, אך בזכות כלבם טרו (True), השניים לא קיפחו את חייהם בדליקה – עובדה די מדהימה בהתחשב בעובדה, שמדובר בכלב נכה שאיש לא רצה לאמץ. 

רוצים עוד הרבה סיפורים מעניינים, משעשעים, מרגשים ומטורפים? תנו לייק בפייסבוק

קרוסלי ובנה ישנו שנת ישרים בבוקר יום ראשון, כשקצר חשמלי במרפסת ביתם שבאוקלהומה (ארה"ב) גרם לבקתה לעלות באש. הם התעוררו לקול יללות מחריש אוזניים של טרו, שחש ככל הנראה בסכנה המתרחשת. בזכות הרעש שעשה, הצליחו השניים לצאת מהכניסה האחורית לפני שהאש כילתה הכול. 

מה שהופך את סיפור הגבורה הזה ליוצא דופן באמת זו העובדה שטרו גם חירש, גם עיוור וכאילו שזה לא מספיק, אחת מרגליו האחוריות חסרה.

בהתחשב בכל הנתונים הללו, עצם זה שהרגיש בסכנה והחליט לפעול מדהים לכשעצמו. אגב, האם הצעירה הייתה משוכנעת שהכלב שלה בסך הכול צריך לצאת לטיול. 

אין תמונה
תודו שהוא הורס
"כשפתחתי את הדלת, עמדה מולי חומה של אש", סיפרה קרוסלי לרשת חדשות מקומית. המשפחה הצליחה לנווט את דרכה למרות העשן הסמיך אל היציאה האחורית. "זה היה יכול להיגמר הרבה יותר גרוע", הוסיפה קרוסלי, שמגדירה את כל האירוע כלא פחות מנס. 

למרות שאיבדה את כל רכושה בשריפה, כולל תעודת הלידה של ג'ייס הקטן וכל ציוד התינוקות שאגרה, הכול מתגמד בעיני קרוסלי הודות לכלב קטן ונכה, שאיש לא רצה לאמץ.

"אנחנו פשוט אסירי תודה עליו", אמרה, ואנחנו לא מפסיקים לחשוב שאולי הכלב אותו הצילה מהרדמה פשוט החליט להחזיר טובה.

אין תמונה
עוד שני ניצולים לרשימת האנשים שניצלו על ידי בעלי חיים