מי מוכן לשלם יותר מ-100,000 דולרים תמורת סטוץ עם בובת מין? מתברר שלא מעט אנשים. חנות הסקס המקוונת הברזילאית "סקסוניקו" הציע למכירה פומבית ברשת את בתוליה של ולנטינה - בובת המין האמיתית הראשונה של ברזיל.

בובת המין ולנטינה (צילום: sexonico.com.br)
לא דברנית גדולה | צילום: sexonico.com.br

המכרז יסתיים בסוף חודש מרץ, והחבילה הרומנטית שיקבל הזוכה תכלול, בנוסף כמובן לתואר "האיש הראשון בעולם שהיה עם ולנטינה", לילה בסוויטה הנשיאותית של מוטל סווינג בעיר סאו פאולו (מלון דרכים הגובה תשלום לפי שעה).

רוצים עוד הרבה סיפורים מעניינים, משעשעים, מרגשים ומטורפים? תנו לייק בפייסבוק

בנוסף כוללת החבילה: ארוחת ערב רומנטית לאור נרות עם שמפניה, אמבט ריחני עם עלי כותרת של ורדים, טיסות הלוך ושוב לעיר, הלבשה תחתונה מיוחדת (בשביל הבובה!) ומצלמה דיגיטלית כדי לתעד את הערב המיוחד.

בובת המין ולנטינה (צילום: sexonico.com.br)
מישהו בהנהלת האתר קיבל קידום על הרעיון הזה | צילום: sexonico.com.br

לפי האתר, בניגוד לבובות מין אחרות, "הבובה האמיתית" הראשונה של ברזיל מתהדרת בעור עם מרקם אנושי, "יש לה עיניים ירוקות, שפתיים בשרניות, שדיים מלאים וגוף שמעורר קנאה בקרב כל הנשים".

המכירה הייתה יריית הפתיחה של תערוכת בובות המין המתנפחות הבינלאומית הראשונה בעולם, שנפתחה בשבוע שעבר בברזיל, שם גם נחשפה ולנטינה לראשונה. ההצעה הנוכחית עומדת על 105,100 דולרים (כ-386,958 שקלים) והסכום עוד צפוי לעלות. ספרו את זה לברסלב הבא שאומר לכם שאין ייאוש בעולם כלל.

בובת המין ולנטינה (צילום: sexonico.com.br)
הזוכה יקבל גם ארוחת ערב רומנטית לאור נרות עם שמפניה | צילום: sexonico.com.br
בובת המין ולנטינה (צילום: sexonico.com.br)
תבוא תמיד | צילום: sexonico.com.br

(מקור)