מהרגע הראשון שהכלבה טואוד הגיעה למרכז הצלה רפואי לבעלי חיים באוקלהומה סיטי, היה ברור שהיא מאוד מיוחדת. בהתחלה חשבו שזה בגלל שיש לה אוזן אחת אקסטרה, אבל כשעברה בדיקה אצל וטרינר התגלה משהו הרבה יותר מדהים מזה - לטואוד יש עוד פה איפה שאמור להיות לה אוזן.

הת'ר הרננדז, האישה שהחליטה לאמץ לחייה את הכלבה המיוחדת, מספרת שבפה הנוסף של הכלבה יש גם שיניים, כמה מהם מחוברים לגולגולת שלה - אבל אין לסתות כך שאין בפה השני כל שימוש והוא לא נפתח ונסגר. "היא לא יכולה לשמוע, לראות או להריח כל כך טוב", אמרה הת'ר בריאיון ל-Mirror הבריטי, "אבל חוץ מזה - היא נורמלית לחלוטין. היא מאוד מסורה ונאמנה למשפחה שלה. היא תמיד מתעקשת לשבת בחיקי".

ב"אוזן" של התר יש גם שפתיים שזזות, ובינתיים חלק מהשיניים שצמחו שםם כבר התפוררו תחת הלחץ של המיקום. אבל כך או כך, למשפחתה שאימצה אותה לא משנה אם יש לה עוד פה, פחות פה או עוד מיליון שיניים - הם מאוהבים בה בדיוק כמו שהיא והתמונות של הת'ר איתה מדברת בעד עצמן.

"היה לנו קשר מידי, היא אחת למיליון והיא מאוד מיוחדת עבורי", אמרה הת'ר בריאיון ל-KOCO 5 News. כדי להראות איזה שינוי טואוד עשתה בחייה, הת'ר פתחה יחד עם משפחה עמותה בשם Mutt Misfits, שמטרתה לעזור לבעלי חיים בעלי צרכים מיוחדים אשר זוכים להתעלמות מוחלטת מצדם של סוכנויות אימוץ ומאמצים.

כנראה שהת'ר יודעת מה היא עושה, כי אנחנו לגמרי התאהבו בטואוד.