גבר בריטי בן 36 הכעיס את תושבי הממלכה בסוף השבוע, לאחר שהודה בתקיפה של חברה שלו בנסיבות קשות. על פי הדיווחים, הגבר, דין ווילקינס, סטר בעוצמה ללוסי ארצ'ר, חברה שלו בת ה-33, בזמן קיום יחסי מין. בנוסף, הוא היכה אותה ללא הפסקה ובשל כך פרק לה את הכתף. בשלב מסוים, היא הצליחה להימלט מן הבית ורצה ברחוב כשהיא לובשת חזייה בלבד. ווילקינס רץ אחריה וצעק אל עבר שכנים ועוברי אורח המומים: "אל תדאגו, זה רק משחק תפקידים!" – מיותר לציין שזה ממש לא הרגיע אף אחד, ובצדק גמור.

המשטרה המקומית הוזעקה למקום ומצאה את ארצ'ר חבולה ומדממת. שוטרים שנכחו במקום תיארו את מצבה לכלי התקשורת ואמרו שמעבר לכתף הפרוקה, היא סבלה מאף מדמם, לחיים נפוחות, שיער שנתלש מן הקרקפת וסימנים אדומים על הצוואר שלה. לטענתם, ארצ'ר קיבלה הודעה מווילקינס באותו זמן, אשר התחבא בשיחים, ובה הוא שואל: "למה לא אמרת 'שעון ביצים'?" - מלת הביטחון שלהם בסקס, שהיתה אמורה, לטענתו, להצביע על כך שהוא מגזים במעשיו ושהיא מעוניינת להפסיק.

ווילקינס נעצר מאוחר יותר והובא לבית המשפט, שם הוא טען כי התקרית כולה הייתה חלק מאקט מיני שיצא משליטה. לטענתו, השניים הכירו בטינדר בתחילת השנה ומאז נוהגים לקיים יחסי מין שמשלבים אקטים אלימים ומשפילים בהסכמה. בזמן העדות שלו, ווילקינס אמר: "מעולם לא ניהלנו שיחות על כך שהמין היה קשוח מדי. אף אחד מאתנו לא התלונן שזה היה מוגזם, להפך. תמיד אמרנו אחד לשנייה 'לקחת את זה רחוק יותר'".

התביעה הציגה הודעת טקסט שארצ'ר שלחה לווילקינס בחודש מאי בתור ראיה לכך שהוא תוקף אותה על בסיס קבוע. בגוף ההודעה נכתב: "דין, אני מלאה בסימנים כחולים". הנאשם טען להגנתו כי ארצ'ר תמיד ביקשה שהוא ישפיל אותה והוא חשב שההודעה נכתבה בהתלהבות – כאילו שהיא מתגאה בסימנים הכחולים שעל גופה. למרות זאת, ווילקינס הודה כי הם הסכימו בשלב מסוים לבסס מילת ביטחון, אחרי תקרית שבה הוא דחף לה אצבעות עמוק מדי לגרון.

בדיקות דם שנעשו לשניים בשעת המעצר הראו כי ווילקינס וארצ'ר היו תחת השפעה של אלכוהול וקוקאין בערב של התקרית. אנדרו איסטיל, השופט, קבע כי היקף הפציעות של ארצ'ר לא עולות בקנה מידה עם הנרטיב שווילקינס ביסס לאורך המשפט – וכי זה לא מתקבל על הדעת שהפעילות של השניים הייתה בהסכמה. כתוצאה מזה, הנאשם הודה בתקיפה וגזר הדין שלו יקבע בחודש הקרוב.