פאם שואו (צילום: thesun.co.uk)
איים סקסי אנד איי נואו איט | צילום: thesun.co.uk

"הסטנדרטים של עדיין מאוד גבוהים אבל אני מקווה למצוא איזה מיליונר נאה, גבוה ושחום", אומרת פאם שואו הבריטית בת ה-70 שהתנזרה עד כה ממין כל חייה. "עכשיו זה הזמן - אני מוכנה להיכנס למיטה עם הבחור המתאים". (מקור)

הסיבה לדברי פאם היא שהיא לא מאמינה בסקס לפני החתונה ועד היום היא הייתה עסוקה בקריירה שלה כרקדנית קברט. לדבריה היא לא מצאה זמן להתיישב ולהקים משפחה - עד היום: "אני חשה שאני מוכנה לתת צ'אנס לנישואים ואולי להיכנס למיטה עם גבר".

רוצים עוד הרבה סיפורים משעשעים, מרגשים ומטורפים? תנו לייק בפייסבוק

לפי הסטטיסטיקה העולמית, רובנו מאבדים את הבתולין בגיל 17.3, אבל אם תשאלו את פאם, "אתה אף פעם לא זקן מדי בשביל שום דבר". למרות ההתנזרות ארוכת השנים, שואו מופיעה עם שם הבמה "פאם הסקסית" (The Sexational Pam) והיא הייתה מיודדת בעבר עם סמלי סקס מוכרים כמו הזמר טום ג'ונס והשחקן רוג'ר מור (ג'יימס בונד).

פאם שואו (צילום: thesun.co.uk)
מחופשת לטינה טרנר. נו ביזנס לייק שואו ביזנס | צילום: thesun.co.uk

"טום ג'ונס היה נאה מאוד והיינו מקשקשים המון לפני שהייתי עולה לבמה בתור מופע החימום שלו", היא סיפרה לסאן הבריטי. "בשנות ה-60 המאוחרות הופענו יחד ומתחתי וילון שיפריד בין חדרי ההלבשה שלנו".

שואו מספרת שהיא גרה עם אמה עד שהיא נפטרה בגיל 97 בשנת 1995. לדבריה, גברים לעתים קרובות הסיקו מסקנות שגויות לגבי חיי המין שלה בשל המקצוע בו בחרה אבל "מעולם לא הייתי בסיטואציה אינטימית באמת עם גבר, רק קצת נשיקות. היה לי שם במה סקסי והייתי מתלבשת חשוף רק בשביל המופע". בהצלחה.

פאם שואו (צילום: thesun.co.uk)
יחד עם אימא בחוף הים. קשר עמוק שנמשך עד המוות | צילום: thesun.co.uk