צוות התעופה של טיסה מגראן קנריה (ספרד) לאמסטרדם נאלץ לבצע נחיתת חירום, לאחר שהתברר כי אחד הנוסעים מת בעודם באוויר. על פי הדיווחים של אתר האינטרנט Metro, האנשים שישבו בסמוך אליו סברו בהתחלה כי הוא סובל מהיגיינה ירודה, אך עד מהרה הבינו שהוא אינו בין החיים.

האדם המדובר היה מוזיקאי ממוצא רוסי בשם אנדריי סושילין. מסתמן שהוא מת כתוצאה מנמק, אשר התפתח בגופו לאחר שנדבק בחיידק טורף. עדי ראייה שעלו על הטיסה דיווחו כי חלק מהנוסעים הזדעזעו כל כך מהריח שאפף את סושילין, שהם התחילו להקיא ולהתעלף.

פייט ואן האוט, נוסע בלגי שעלה על הטיסה, תיאר את הריח בתור "בלתי נסבל". ואן האוט הוסיף: "זה הריח כאילו הוא לא התקלח במשך כמה שבועות. זה היה מסריח כל כך שחלק מהנוסעים התחילו להרגיש לא טוב, אחרים ממש הקיאו".

לאחר שנודע לצוות המטוס כי סושילין מת במהלך הטיסה, הם ניסו לבודד אותו בתוך תא השירותים של המטוס. מאוחר יותר, הטייס החליט להסיט את הטיסה אל שדה התעופה הקרוב ביותר ולבצע נחיתת חירום.

המטוס נחת בעיר פארו, אשר בדרום פורטוגל, שם הרשויות לקחו את גופתו של סושילין. בהודעה שנמסרה מחברת התעופה Transavia לכלי התקשורת נכתב: "המטוס נאלץ לסטות ממסלולו המקורי מסיבות רפואיות. אכן, הריח בכלי התעופה היה בלתי נסבל".