"אני חייבת להפסיק לעשות את זה במהירות של 177 קמ"ש – אני עוד עלולה למות": כך כתבה צעירה אלמונית מבריטניה בסרטון שפרסמה בחשבון הסנאפצ'אט שלה, רגעים ספורים לפני שנפלה מהמכונית במהירות גבוהה. כעת, הסרטון שצולם לפני התאונה המפחידה הפך לוויראלי ברשתות החברתיות.

התקרית התחוללה בשעות הבוקר המוקדמות של יום שבת האחרון, כאשר הצעירה עשתה את דרכה עם חברה על הכביש המהיר M25 שעובר במחוז סוריי, דרומית ללונדון. בשלב מסוים תוך כדי הנסיעה, הצעירה הוציאה את פלג גופה העליון מהחלון בשביל זווית הצילום הדרמתית ונפלה החוצה על כביש האספלט.

כוחות משטרה ושירותי הצלה הוזעקו לאזור ופינו את הצעירה לבי"ח, שם היא אובחנה עם פציעות קלות. גורמים המעורים בפרטי התקרית דיווחו שזה בגדר נס שהצעירה שרדה את התקרית ולא נפצעה באורח קשה.

דובר כוחות המשטרה במחוז סוריי התייחס לתקרית ואמר: "היא הוציאה את גופה מהחלון של המושב ליד הנהג בכדי לצלם סרטון לחשבון הסאנפצ'אט שלה. יש לה מזל גדול שהיא לא נפצעה אנושות או מתה בתקרית".

דובר המשטרה הוסיף מאוחר יותר כי הצעירה לא נעצרה או נקנסה על מעשיה, מה שעורר את זעמם של חלק מהגולשים. "צריכים להכריח אותה לכסות את העלויות של המחסומים המשטרתיים שהציבו בגללה", כתב אחד הגולשים בטוויטר. גולש אחר הסכים איתו והוסיף: "אם נהג אחר היה פוגע בה, הוא היה צריך לחיות עם התאונה הזאת במשך כל החיים שלו".