כישופים זה דבר מפוקפק, אבל אין ספק שהרבה אנשים נמשכים לתחום כאשר הסיבה מספר אחת - כך אומרים המומחים - היא כל הקשור לאהבה. אנשים שמרגישים שליבם שבור או לא שלם, מחפשים לפעמים כל דרך אפשרית כדי לסייע לעצמם ולהביא מזל, הקלה והצלחה בתחום. מיסטיקנים רבים יאמרו לכם שהיום כבר לא עושים כישופים מאגיים כמו של פעם, שכוללים רכיבים מוזרים ופעולות שעלולות לשלוח אתכם להסתכלות פסיכיאטרית, אלא יותר תרגילים רוחניים שיכולים לעזור לשנות את המחשבה שלכם ובכך לשפר את מסלול חייכם ולהשיג את מה שאתם רוצים מעולם האהבה. בקיצור, זה לא יכול להזיק, אז... שננסה?

שחרור פחד מזוגיות

במגזין Allure פרסמו בעבר המלצה של מיסטיקנית שהפנתה לתרגיל שאמור לעזור לאנשים להתגבר על החשש מאהבה רק בגלל אהבות כוזבות קודמות. איך? ובכן, מהות התרגיל הוא פינוי מקום לאהבה בחיים. ולכן מה שצריך לעשות קודם כל הוא לכתוב את כל מה שמפחיד אתכם בנוגע לאהבה ברשימה. זה יכול להיות פחד מדחייה, פחד מבגידה, פחד משיברון לב חוזר ועוד. חייבים להיות הכי כנים שיש ובכל שורה לכתוב "אני משחרר/ת" ואז לכתוב את מה אתם משחררים - למשל, 'אני משחרר את הפחד מדחייה'. 

עכשיו זה כמובן נהיה קצת מוזר - את הרשימה שכתבתם צריך להעביר על הגוף, מלמעלה למטה כדי להעביר אליה את האנרגיה שלכם. אחר כך צריך לנשוף שלוש פעמים על הרשימה תוך מחשבה שאתם משחררים את הפחדים שלכם על הנייר. מיד לאחר מכן, שרפו את דף הנייר בתוך קערה וזרקו את השאריות - עדיף לשטוף במורד האסלה. מבחינה פסיכולוגית, הפעולות האלה אמורות לעזור לכם לשחרר את כל החששות על ידי זה שאתם מרגישים שאתם ממש עושים פעולה פיזית עבור זה ולכן קל יותר למוח קבל את העובדה שיש השלכה למעשה.

View this post on Instagram

A post shared by Brigit's Candle (@brigitscandle) on

הגברת האהבה אליכם

מיסטיקנים אומרים שעל מנת להגביר את היכולת שלכם לגרום לאנשים להתאהב בכם  (ובטח אם יש מישהו ספציפי), צריך לעבור טקסי אמבטיה - שזה אמבטיה רגילה פלוס כמה דברים שמכניסים לתוכה. המטרה היא לגרום להילה שלכם לזרוח חזק יותר - אם אתם מאמינים שיש דבר כזה.

מה שצריך לעשות כאן הוא להיכנס לאמבטיה נקיה במשך 25 דקות לפחות. בתוך האמבטיה צריך לעבור מדיטציה הנוגעת למטרה שלכם ולדמיין את עצמכם שמחים, משגשגים ומאוהבים בזוגיות בריאה. כדי לחזק את מושג האהבה פה, צריך לחזק גם את האמבטיה בדברים שמזוהים עם ונוס, כמו שמן יסמין, עלי כותרת של ורדים ורודים, מי ורדים ועוד. גם פה העניין הוא להרגיע את הגוף והמחשבות, לעבוד על מחשבות חיוביות ובכך להכניס את עצמכם לאווירה ולשדר לעולם שאתם פתוחים לאהבה.

חיזוק האהבה העצמית 

בשביל ה"כישוף" הזה יש צורך במראה. לפי המיסטיקה, המראה מייצגת פתח לעולם אחר והיא גם מכשיר שמשקף חזרה לא רק את הבבואה אלא גם את האנרגיה. כלומר, אם תשדרו למראה שאתם עצובים או שונאים את עצמכם, אז זו האנרגיה שאתם מקבלים חזרה ואיתה אתם ממשיכים את היום.

כדי לחזק את האהבה העצמית והביטחון שלכם (שזה בעינינו ה-א',ב' של העניין כי אתם חייבים קודם כל לאהוב את עצמכם לפני שתאהבו אחרים), אתם זקוקים למראה קבועה בחדר או מראת יד קטנה, שאותה אתם צריכים לקשט איך שבא לכם וגם לכתוב עליה מלים מחזקות חיוביות. בכל יום צריך לעמוד מול המראה, או להחזיק אותה, להביט היטיב בעיניים שלכם המשתקפות במראה ולומר "הצהרות" שאתם רוצים לחזק ביניכם. אתם מתחילים את הטקס בלומר: "אני מתעל את המראה הזו לשקף אלי חזרה אנרגיה חיובית בלבד" ואז מוסיפים את ההצהרות שלכם, למשל "אני נאהב, אני מודע לכמה שאני יפה, אני מעריך כל מה שאני עושה", ועוד שלל משפטים חיוביים שאתם מרגישים שאתם צריכים לחזק אצלכם.

גם אם לא תאמינו לעצמכם בהתחלה כשתאמרו את ההצהרות האלה, בסוף זה יגיע. המומחים מסבירים שזה בדיוק כמו לעמוד מול המראה ולומר לעצמכם מסרים שליליים כל הזמן שאתם מטמיעים בכם מבלי לשים לב, כמו 'אני מכוער' או 'אני לא מגשים את עצמי'. כל מה שאתם צריכים זה להחליף את המחשבות השליליות האלה בהצעות שנתנו לכם.

View this post on Instagram

A post shared by Thewitchandthesage (@thewitchandthesage) on

הבושם שיגרום לאחרים להימשך אליכם

אוקיי, זה גם ממש מוזר אבל מצד שני -גם מאוד פשוט. ההבטחה היא שהבושם הזה יגרום לאותו אדם שאתם דלוקים עליו לרצות אתכם גם ולהימשך אליכם. כל מה שצריך לעשות (הוא לומר את זה באופן ישיר. חחח סתם, מה אנחנו, מבוגרים אחראים פה?!) הוא להחזיק בשתי הידיים את הבושם שאתם משתמשים בו. אחר כך, היכנסו למדיטציה קלה על ידי זה שתשאפו אוויר הכי עמוק שאפשר דרך האף, ואז שחררו אותו לאט דרך הפה. דמיינו אור ורוד או אדום שמקיף אתכם וממלא אתכם ואז יוצא מתוך הידיים שלכם ישר לתוך הבקבוק עד שהוא מתחיל לזהור בעיני רוחכם. אחר כך אימרו "אני מטעין את הבושם הזה באנרגיית אהבה ומושך את האדם הנכון אלי". הכי חשוב הוא לומר משהו קצר ולעניין, ואז לומר "שיהיה, שיהיה, כך יהיה". קל לא?

הכישוף שיעזור לכם להתגבר על אקס

לא אל תדאגו, לא צריך פה ממבו ג'מבו, אלא שוב מדובר בשיטה רוחנית שבאמת יכולה לעזור לכם. זוכרים את טקס האמבטיה ממקודם? אז יש מספק טקסי אמבטיה שיכולים לעזור לכם עבור שלל דברים ואחד מהם הוא להתגבר על אקס - משהו שכמעט כל אדם עובר בשלב כזה או אחר בחייו. אבל רגע לפני האמבטיה אתם צריכים לעבור כמה שלבים מקדימים.

קודם כל, קבלו את העובדה שזה נגמר - נשמע מובן מאליו, אבל הרבה אנשים תקועים על אקסים רק כי הם מסרבים להכיר בזה שזה נגמר מבחינתם סופית. אחר כך, תהיו שלווים עם העובדה שאתם לא מתנתקים מהפסד גדול. מכירים את זה הרי שבהתחלה ממש קשה להתגבר, אבל שכמה חודשים אחרי אתם לא מבינים מה מצאתם בכלל באותו אדם? אז כזה, פשוט קבלו את העובדה שעכשיו זה קשה אבל שזה בטוח לטובה. אחר כך, רשמו במכתב את כל מה שאתם מרגישים לגבי אותו קשר, מה קשה לכם בו, מה הפריע לכם ומה שבר אתכם. והאחרון בחלק הזה - הצעד הכי פרקטי: אם לא מדובר בקשר רציני שנשא מחויבויות משותפות כמו עסק או ילדים, אז מחקו כל זכר אליו, כולל מספרי טלפון. ועכשיו לשלב האחרון.

View this post on Instagram

A post shared by Wild Bath Products (@wildbathproducts) on

כדי להתגבר על אקס, מה שצריך לעשות הפעם הוא למלא את האמבטיה במלחים כראות עיניכם, להוסיף איזשהו שמן חושני ועלי כותרת של ורדים לבנים ולשהות בתוך האמבטיה לפחות 20 דקות תוך כדי מדיטציה והרגעת רוחכם. אם נרגעתם בפחות זמן - אחלה, נעבור הלאה. עכשיו שנרגעתם, קחו את המכתב שלתוכו שפכתם את רגשותיכם ודמיינו שמולכם באמבטיה יושב אותו אקס או אקסית. דמיינו שביניכם יש חוטים שמקשרים אתכם. עכשיו דמיינו שאתם מחזיקים מספריים מוזהבים גדולים ולאט לאט אתם חותכים את כל החוטים האלה - עד שאף חוט אינו מקשר ביניכם. ברגע שסיימתם לעשות את זה בקצב שלכם, תדמיינו את האדם שמולכם הולך ומתרחק ונעלם, כאילו שכוח הכבידה אינו חל עליו. ברגע שתרגישו "נקיים" לחלוטין מאחיזתו של האקס, קומו מהאמבטיה ושטפו את עצמכם - יחד עם כל המים תחשבו שאתם שוטפים מכם את העבר ואת הרגשות השליליים.