אישה סינית אחת כיכבה השבוע בכותרות ברחבי העולם אחרי שעשתה מעשה קיצוני למדי בתחנת רכבת בסין. האישה האנונימית נכנסה לתחנת דונגואן שבדרום המדינה, והתבקשה להניח את המזוודה שלה במכונת השיקוף. עד כאן, הכל היה די נורמטיבי – אבל אז האישה עשתה משהו שהכניס את כולם להלם.

היא נכנסה אל תוך מכונת השיקוף כשהיא אוחזת בתיק, בניגוד לכל שביב של היגיון בריא. על פי הדיווחים, היא החזיקה הרבה מאוד כסף בפנים. על כן, כשצוות הביטחון של תחנת הרכבת ביקשו ממנה להניח את התיק בשיקוף, היא עלתה על המסוע ועברה במכונה ביחד איתו. כמובן שהרגע הזה תועד במצלמות האבטחה והפך לסופר ויראלי.

הסרטון ממצלמות האבטחה מראה כיצד האישה המדוברת משוחחת עם המאבטחים ולאחר מכן יוצאת מהפריים. כעבור כמה רגעים, ניתן לראות אותה מופיעה בצדה השני של מכונת הרנטגן, יורדת בנונשלנטיות מן המסוע וממהרת לתפוס את הרכבת – עוד יום נורמלי לחלוטין במזרח הרחוק. תמונות הסטילס של השיקוף גם כן הועלו לרשת ובהן ניתן לראות אישה עם נעלי עקב כורעת על שש מאחורי תיקים של אנשים אחרים (שנוסעים ברכבת עם סירים, אל תשאלו). בעקבות התקרית המשונה הזאת, דובר תחנת הרכבת של דונגואן ביקש משאר הנוסעים ללמוד מן המעשה של הגברת ולא להיכנס בשום פנים ואופן אל תוך מכונת השיקוף.

"אנו מבקשים להדגיש בפני ציבור הנוסעים כי התנהגות מן הסוג הזה אסורה בהחלט", צוטט דובר התחנה בעיתון מקומי, "לא רק שמדובר בהתנהגות חשודה מבחינה ביטחונית, אלא גם ניתן להיפגע מהקרינה אשר נפלטת מן המכונה" – שלא נדבר על המבוכה הנלוות לכל העניין.

(מקור)