מה קרה ביום רביעי האחרון בשעת לילה במודיעין? תלוי את מי שואלים, כי כמה מתושבי העיר מוכנים להישבע שהם ראו חייזרים חגים מעל גבעה ידועה.

רון טובול, תושב העיר, עמד ביום רביעי בלילה במרפסת ביתו ונדהם לגלות כל מיני אורות מוזרים ולא שגרתיים מעל מקום המכונה 'גבעת המזמוזים' בעיר. "האמת היא שבלילות האחרונים יש כל מיני עצמים מוזרים בשמיים מעל גבעת המזמוזים. בהתחלה חשבתי שמדובר בנורות תאורה שהצבא שיגר להאיר את השמיים, חשבתי שאולי היו יירוטים, בגלל שבמקום הייתה ממוקמת בעבר סוללת 'כיפת ברזל' אבל כלום לא התפוצץ", שחזר טובול בשיחה עם מאקו היקס, "זה היה מוזר מאוד. דבר שלא נתקלתי בו בעבר".

טובול, תיעד את האורות החריגים באמצעות הסמאטרפון שלו ועד עכשיו הוא ותושבים במודיעין לא מבינים במה מדובר. "אני לא שולל שמדובר בחייזרים. בזמן האחרון יש מלא דברים מוזרים בשמיים", טוען טובול.

 

טובול, העלה פוסט קצר עם הסרטון בקבוצת תושבי מודיעין בפייסבוק וביקש את עזרת התושבים והגולשים כדי לפתור את התעלומה: "עוד מישהו ראה את זה? מעל גבעת המזמוזים". חלק מהגולשים טענו שמדובר בחייזרים, אחרים העריכו שמדובר בפצצות תאורה צה"ליות באימון צבאי כלשהו. גולשים אחרים כבר התחילו להציע שמות אחרים לגבעה, כמו גבעת המציצים וגבעת החשמל. 

אז מה באמת היה שם? אנחנו לא יודעים, אבל מקווים מאוד שזה לא הפריע לאף אחד לעשות שם את מה שהגבעה קרויה על שמה.