מאמינים בקיומם של חייזרים? ומה בנוגע למסע בזמן? אם אתם ספקנים לגבי הדברים האלה, יהיה לכם מאוד קשה להאמין לסיפור הבא, של אישה שמסלול חייה השתנה לחלוטין כשהגיעה לגיל 18.

לפי עדותה של האישה, אשר מצולמת בסרטון שעלה ליוטיוב, כשהייתה סטודנטית באוניברסיטה בפריז היא קיבלה הצעת עבודה במעבדה על ידי אחד מהפרופסורים שם. תפקידה היה לתייג דגימות ולסדר את המקום במשך שנתיים, אך בכל הזמן הזה היא הייתה סקרנית לגבי דבר אחר לגמרי - חדר מסתורי אליו לא הורשתה להיכנס.

האישה סיפרה שבהיותה אדם סקרן, היא החליטה להיכנס לחדר בכל זאת כשהייתה לה הזדמנות לכך, ואז היא גילתה בתוכו מכונת זמן המכונה "מסת הברזל". מספר אנשים מוגבל ביותר הורשה לעבוד שם, ומאחר שהיא התוודעה לקיומו של החדר, הוחלט לאפשר לה להצטרף לצוות. לדבריה, היא עזרה לאלו שיצאו למסעות בזמן ותוך כדי למדה שמסע בזמן החל בכלל בשנות ב-70 של המאה הקודמת. עד כאן אתם איתה?

לאחר שנה של עבודה כעוזרת, האישה החליטה שהיא רוצה לדעת בעצמה איך זה לנוע בזמן. מפקדיה אישרו זאת בסופו של דבר, והיא הצטרפה לקבוצה של 20 אנשים אשר נשלחו לשנה 3,500 - ואז התחיל הקטע הפרוע באמת (כלומר, בהנחה שעד עכשיו קיבלתם בהכנעה את הסיפור המטורף הזה).

האישה מספרת שברגע שהם הגיעו לעתיד, התברר שהעולם הפך כולו לאזור מלחמה, ובשל גלים מגנטיים ורדיואקטיביות הקבוצה לא יכלה לחזור חזרה בזמן, להווה שלהם. קורה, אתם יודעים. 

"אני לא אכנס לפרטים בגלל שהכאב, ההשפלה וההתעללות שעברנו היו לא אנושיים", אמרה האישה. ייתכן גם שהיא לא יכולה להיכנס לפרטים כי קשה להמציא אותם - אבל כל אחד ומה שהוא מאמין בו כנראה.

לטענתה, היא וחבריה נותרו שם שנה שלמה כאשר במהלכה הם הצטרפו לאחת הקהילות האנושיות שם במלחמה נגד חייזרים מגלקסיית אנדרומדה - חייזרים אשר היו רק במעט מפותחים יותר מבני האדם. לדבריה, היא היחידה מהקבוצה שהצליחה לשרוד כשהקהילה נפלה באחת הקרבות והחייזרים הפכו אותה לעבד.

אז איך האישה האלמונית שלנו ניצלה? ובכן, היא מספרת שאיכשהו, לפני 7 ימים מיום פרסום הסרטון, היא פתאום הופיעה בחדר שלה בבית. היא גילתה שהיא נעדרה במשך שלושה חודשים בלבד. "כשחזרתי ל-2019 כולם פחדו כשהם ראו אותי, לא יכולתי לסבול זאת יותר אז חזרתי לחדר שלי, אספתי את הדברים שלי וברחתי", היא סיפרה.

אבל המסע הפסיכי שלה לא נגמר שם, כי לטענתה היא גילתה שהיא נכנסה להיריון מחייזר ובעוד חמישה חודשים היא אמורה ללדת צאצא שהוא שילוב של אדם וחייזר מגלקסיית אנדרומדה. למעשה, היא החליטה אפילו "להוכיח" את זה עם תמונת אולטרסאונד שהביאה לצילום הסרטון וחשפה לקראת סופו. "אני בכלל לא יודעת מה לעשות, אני לא יכולה אפילו לדמיין מה הפתרון לזה", אמרה.

זו לא הפעם הראשונה שאנחנו שומעים על מסע בזמן והוכחות אליו, אבל זה בהחלט אחד הסיפורים הכי מטרידים ששמענו. מה איתכם, מאמינים לסיפור המטורף הזה?