עוד עור עודף (צילום: photo-features.co.uk)
מה שקורה מתחת לשמלה | צילום: photo-features.co.uk

קייטלין סמית' כבר בדרכה לניתוח להסרת עור עודף, אך יש כאלו שלא התמזל מזלן. כאשר כריסטינה מיילס מאיפסוויץ' שבאנגליה, ששקלה 120 קילוגרם, תכננה לרזות לקראת יום חתונתה עם ארוסה אשלי, היא קיוותה להיראות ולהרגיש סקסית מתמיד. אך לאחר שהשילה 57 קילוגרם לקראת היום הגדול אמרה כי הירידה במשקל "הרסה את חיי המין שלה".

בת ה-23, שעברה ממידה 24 עד 14, הזדעדעה לגלות שהירידה במשקל השאירה אותה עם "גוף של סבתא" בשל עור עודף. כריסטינה, אם לשלושה (שתי בנות בגיל 5 ואחד בן 4) אמרה: "אני לא יכולה להישאר ככה. זה כמו להיות נעולה בכלא של עור. רק רציתי להיראות טוב ביום החתונה שלי, אבל הדיאטה לחתונה הרסה הכול".

בקשתה לניתוח להסרת עור נדחתה על ידי שירותי הבריאות וכעת היא חוששת כי האפשרות היחידה שלה להיראות אטרקטיבית שוב היא להחזיר את המשקל שאבד לה.

עוד עור עודף (צילום: photo-features.co.uk)
השילה 57 קילו ונשארה כך | צילום: photo-features.co.uk

כריסטינה הוסיפה כי לא רק שהמראה שלה הרס את יום החתונה שלה, אלא גם השפיע על חיי הנישואין שלה. "השנה הראשונה של הנישואין שלנו הייתה מחרידה. אני רוצה להרגיש נורמלית שוב. יש ימים בהם אני מקווה שהייתי יכולה לחתוך את הכול".

"אין לנו כסף לניתוח פרטי. זה יעלה לפחות 10,000 ליש"ט(כ-60 אלף שקלים)", מודה כריסטינה ומוסיפה כי ברגעיה האפלים ביותר, היא מתפתה להתחיל לאכול שוב כדי למלא את הקפלים הריקים. "איך אוכל לחיות כשאני נראית ככה? אני מרגישה כל הזמן מלאת בושה וחרדה".

עוד עור עודף (צילום: photo-features.co.uk)
לפני הירידה במשקל | צילום: photo-features.co.uk

(מקור)