רייצ'ל גונזלס (צילום: צילום מסך daily mail)
רייצ'ל גונזלס | צילום: צילום מסך daily mail
גירל פאואר: רייצ'ל גונזלס בת ה-24 נעצרה בעקבות תקיפת בן זוגה, אריק דייויס בן ה-30, בגלל שהוא הגיע לאורגזמה מהר מדי והרבה לפניה. מה ששמעתם.

הזוג קיים יחסי מין אחר הצהריים בביתם בפלורידה, דייויס טען בפני חוקרי המשטרה, ואחרי שהוא הגיע לשיאו, גונזלס התעצבנה והחלה לשרוט אותו ולהכות בו עם אקדח.

דו"ח המשטרה קבע כי לדייויס אכן היו שריטות ליד העין וליד האף. דייויס גם סיפר לחוקרים כי לגונזלס יש עניינים לא פתורים מעברה, ושלעיתים קרובות היא "יוצאת" עליו. בדו"ח המשטרה צוין גם שהאלכוהול שנמצא בגופה יכול היה להוות גורם בתקיפה. על פי הדו"ח, היא לא שיתפה פעולה עם השוטרים שהגיעו לביתם ופעלה בכוחניות בעת מעצרה.  

רוצים עוד הרבה סיפורים מעניינים, משעשעים, מרגשים ומטורפים? תנו לייק בפייסבוק

אריק דייויס (צילום: צילום מסך daily mail)
אריק דייויס | צילום: צילום מסך daily mail
גונזלס הזועמת אמרה לחוקרים שדייויס לא היחיד עם שריטות, ושהוא דקר אותה בניסיון נואש לרסן אותה. היא מוחזקת בכלא המחוזי וערבותה טרם נקבעה.

מסתבר שזו לא הפעם הראשונה שיחסי מין הובילו לאלימות במדינת פלורידה: בחודש ספטמבר האחרון, אישה נעצרה לאחר ששלפה אקדח על גבר בזמן שקיימו יחסים במכונית נוסעת. ואם זה לא מספיק, מוקדם יותר באותו חודש, זוג נשוי החליט להתנסות בשלישייה, רק שזו השתבשה והסתיימה בירי ובצוות ימ"מ שמקיף את הבית.

(מקור