יוטיובר מארה"ב קפץ מגשר באוסטין וסדק את גולגלתו. סאה פומבה, אשר מגדיר את עצמו בתור "רודף חלומות", החליט לטפס על גשר פניבקר אשר באוסטין, טקסס ולקפוץ קפיצת ראש אל הנהר בשבוע שעבר. התעלול המסוכן נגמר בכמה ימי אשפוז בבית החולים, מה שלא ממנע מפומבה להעלות את הסרטון המדובר לערוץ היוטיוב שלו ממיטת חוליו.

בצילום ניתן לראות את היטיובר מתגרה במזל עם התעלול המסוכן וקופץ אל המים. לפני הקפיצה אמר למצלמה: "אני מקווה שהסרטון הזה יניע אתכם לרדוף אחרי החלומות שלכם. אני לא רואה שום דבר טוב בלחיות חיים רגילים".

סאה פומבה קופץ מגשר (צילום: ערוץ היוטיוב של SaaFomba)
סאה פומבה קופץ מגשר | צילום: ערוץ היוטיוב של SaaFomba

אישה שעזרה לו עם הסרטון צילמה אותו עולה אל הגשר ומטפס אל אחת הקשתות הגבוהות. בהמשך פומבה הרים את ידו בתנועת ניצחון ממש רגע לפני הקפיצה. לאחר כמה דקות ששהה בתוך המים מבלי יכולת לזוז, הגיעה אליו סירת הצלה שמשתה אותו מהמים וכעבור דקות ארוכות ששכב על גדות הנהר הגיעה העזרה הראשונה.

לאחר שלושה ימים המשיך פומבה את הסרטון מהמיטה בבית החולים: "זהו היום השלישי שלי בבית החולים. אני יכול כבר ללכת אחרי שסדקתי חלק מהגולגולת. אנשים שולחים לי הודעות ושואלים: 'האם זה היה כדאי?' אף אחד לא מתכנן להיפגע, אבל זה תמיד שווה לרדוף אחרי החלומות שלך". 

עדיין לא ברור אם פומבה יצטרך לתת את הדין לרשויות החוק על האתגר המסוכן שביצע.