חדשות מרגשות לקראת חג המולד, או לפחות לכל המעריצים של מרטינה ביג – הלא היא האישה עם החזה הכי גדול באירופה. בהודעה מיוחדת בחשבון היוטיוב שלה, ביג בישרה שבכוונתה לערוך הגדלה נוספת לחזה האימתני שלה ואפילו רמזה שבכוונתה לחולל שינוי קיצוני נוסף בהופעתה החיצונית.

בסרטון אפשר לראות את ביג לבושה בסוודר חגיגי ואוחזת בשתי אמפולות של תמיסת סליין – הנוזל שבו משתמשים המנתחים הפלסטיים שלה בשביל לנפח לה את החזה. "עשיתי מילוי גדול מאוד ממש לפני חג המולד", אומר ביג. "אני אוהבת מאוד שהחזה שלי גדל, וגדל, וגדל, ונעשה עגול יותר וקשיח יותר".

ביג מוסיפה: "עכשיו החזה שלי ממש גדול, אבל הגודל הזה לא מספיק בשבילי. אני אמשיך להגדיל את החזה שלי עד שהוא יהיה עצום – כמו הטיטאניק". באשר לשינוי הנוסף שבכוונה לחולל לקראת 2021? ביג סרבה לחשוף אותו בשלב הזה ואנחנו ניאלץ לחכות בסבלנות.

מרטינה זכתה לפרסום עולמי בזכות החזה העצום שלה – עם מידת חזייה של 32S. חוץ מזה, היא שואפת גם להחזיק בשיא גינס בקטגוריית החזה הגדול ביותר בעולם. עד כה, דוגמנית הגלאמור השקיעה כמעט 70 אלף דולר בניתוחים פלסטיים, הכוללים גם הזרקות מיוחדות להפוך את גוון העור שלה לכהה יותר.

מרטינה מספרת שאין לה חרטות בנוגע לניתוחים הפלסטיים שלה ומוסיפה: "כבר שנתיים שהנעליים שלי לא נרטבות בגשם כי החזה שלי גדול כל כך". מרטינה מגדירה את עצמה כאישה שהיא 80% שחורה, בגלל שיש לה עדיין עוד הרבה מה ללמוד בנושא. כאשר נשאלה בנוגע לעובדה שהיא פוגעת בשכבות אוכלוסייה מסוימות, היא סיפרה שלא הייתה לה כוונת זדון בטיפוליה הפלסטיים.