"שנאתי את הפרצוף שלי כל כך שלא רציתי לצאת החוצה": אישה יפנית הדהימה את הגולשים ברשת עם המהפך הבלתי נתפס שלה. היא עברה סדרה של ניתוחים פלסטיים מאז שסיימה את לימודי התיכון וכעת, אושיית הרשת מיקישי חושפת מה הוביל אותה להשקיע עשרות אלפי דולרים בניתוחים פלסטיים.

בשיחה עם סוכנות ידיעות מקומית, בת ה-25 סיפרה כי בצעירותה היא תמיד רצתה להיות דוגמנית. למרות זאת, החלום שלה התרסק כבר בתקופת התיכון כאשר היא הפכה למטרה עבור בריונים שלעגו למראה החיצוני שלה.

"לא רציתי שאנשים יראו את הפנים שלי", סיפרה. "נמנעתי מללכת ברחוב ואפילו לנסוע בתחבורה ציבורית. באותה תקופה, הוריי תמיד היו מורידים אותי בבית הספר. הייתי אז מאוד לא יציבה מבחינה רגשית. יכולתי לפרוץ בבכי סתם ככה בכיתה ללא שום סיבה". כשהיא סיימה את הלימודים, היא ניתקה קשר עם יתר התלמידים בכיתתה ואמרה להוריה שהיא חייבת לעבור ניתוח פלסטי.

 

 

הניתוח הראשון שמיקישי עברה נועד להרחיב את העפעפיים שלה. הפרוצדורה אמנם עברה בהצלחה, אבל מצבה הנפשי של אושיית הרשת רק הלך והתדרדר. "סירבתי לצאת מהבית במשך שלושה חודשים כי חששתי שאנשים עדיין יחשבו שאני מכוערת", סיפרה. "לקיתי בדיכאון קשה, אבל בסופו של דבר התאוששתי אחרי שמשפחתי עזרה לי למצוא עבודה במשרד ממשלתי". לאחר מכן, היא עברה ניתוחים נוספים.

מיקישי חזרה לקליניקת הפלסטיקאי כמה פעמים נוספות בשביל לעבור ניתוח להשתלת שתל סיליקון בסנטר, ניתוח אף וניתוח עיניים נוסף. כמו כן, היא עברה סדרה של טיפולי שיניים אינטנסיביים. בסופו של דבר, היא השקיעה במהפך שלה יותר מ-40 אלף דולר. מיקישי מספרת שהיא אמנם עדיין לא סיימה לשלם על הטיפולים שלה, אבל מדגישה: "אני מעדיפה להיות בחובות מאשר לסבול מביטחון עצמי נמוך".

 

 

אושיית הרשת עובדת כיום בין היתר בתור יועצת ומומחית לענייני ניתוחים קוסמטיים. לטענתה, היא מקבלת מדי יום עשרות הודעות פרטיות מאנשים שמבקשים לשוחח איתה לפני שהם ניגשים לקליניקת הפלסטיקאי – אך הטיפ העיקרי שלה תמיד נשאר אותו הדבר. "רוצים לבצע ניתוח פלסטי לפנים שלכם? תעשו תחקיר מעמיק על האדם שאתם מתכוונים ללכת אליו", היא מסבירה. "עדיף להיזהר מאשר להצטער".