ליבגני טיטוב, בחור בן 21 מרוסיה, קרה את אחד הדברים המוזרים – והמסריחים – ביותר ששמענו עליו. הוא נתקע בתוך צינור ביוב בנמל התעופה בסנט פטרסבורג לאחר שהזדחל לתוכו "ללא סיבה מיוחדת". צוותי ההצלה במקום עבדו לא פחות משבע שעות כדי להוציא את טיטוב מצינור הניקוז, שרוחבו כ-30 ס"מ, והכל תועד במצלמות.

טיטוב, לדבריו, הגיע לשדה התעופה כדי לטוס לחבר, וכאן הסיפור שלו מקבל תפנית בלתי צפויה. לטענתו, הוא "לא זוכר למה החליט להיכנס לתוך הצינור" ולאחר שנכנס, זחל לאורך 12 מטרים ונתקע בפנים. למזלו, הוא מישהו שמע את זעקותיו לעזרה וכבאיות נשלחו ולמקום.

פעולת החילוץ כללה עבודות חפירה בעומק של שישה מטרים, באדמה ספוגה בזפת. מעבר לזה, מחלצים נדרשו לחתוך את הצינור העבה ולפרק אותו כדי לשחרר את הצעיר – שלהפתעת העובדים, בנוסף לכל, נמצא ללא חולצה. לאחר מכן נשלח טיטוב לבית החולים לטיפול כיוון שסבל מהיפותרמיה.

על פי רשויות האכיפה טיטוב, היה ככל הנראה שיכור מאוד כשעשה את מה שעשה, אך הוא מכחיש זאת עד היום. אנחנו, אגב, לא מוצאים שום סיבה הגיונית אחרת לעשות מעשה כזה. כלומר, אם כבר להיות תקוע בתוך צינור ביוב – עדיף כבר להיות שיכור.