זוג צעיר פנה למגרשי שדים, כאשר כל מיני דברים משונים התרחשו בביתם. דניאל אוונסון, 18, מצ'שייר שבאנגליה, והחבר שלה ברנדון ווטרטון, 20, היו מאושרים בביתם החדש ששכרו. עם זאת מישהו, או משהו, נראה נחוש להפוך את חייהם לגיהינום.

רוחות בבית (צילום: Alamy)
הזהרו שלא ירדפו גם אתכם | צילום: Alamy

כמה שבועות לאחר שעברו לגור יחד, כדניאל שהלכה למטבח להכין לה תה, נדהמה למראה עיניה, "בפעם האחרונה שהייתי במטבח, הארונות היו סגורים", היא משחזרת, "כאדם מסודר באופן טבעי, אני תמיד רוחצת ושמה הכל במקום, אבל קופסה של שעועית שכבה על הרצפה והארון היה פתוח לרווחה. מוזר, חשבתי לעצמי".

במיטה בלילה, שנתם של בני הזוג הופרעה. "התעוררתי בבהלה", מספרת דניאל. "דפיקות נוראיות הגיעו מלמטה", היא העירה את ברנדון והוא ירד כדי לראות מה זה היה. ריהוט הועבר ממקום למקום. אף אחד לא היה שם", כך דניאל. במהלך השבועות הבאים זה רק הלך והחמיר.

"ברזים הופעלו בעצמם, וחדר האמבטיה הוצף. טביעות ידיים הופיעו בחלונות ומצאנו סכין נעוץ בדלת", ואם זה לא נשמע נורא מספיק, הצעירה ממשיכה ומתארת את הזוועות, "כאשר שקית של דונאטס שנשארה על שולחן הסלון עלתה באש, ברנדון נאלץ למהר למטה כדי לכבות את השריפה. בפעם אחרת מצאתי את המילים "צאו מפה" כתובות על המראה", הצטמררה הנערה. "ואז ברנדון התחיל לצלם תמונות כראיה. באחת הייתי בהלם לראות כתם לבן מאחוריי. אנחנו לא האמנו ברוחות רפאים, אבל אז ראיתי צל במראה שנראה כמו נזיר".

הזוג הבין שהוא צריך לנקוט בפעולה. ברנדון ודניאל חיפשו אחר מגרשי שדים בפייסבוק ומצאו צוות מקומי שהיה מוכן לעזור, "הם אמרו שהבית שלנו נבנה על קרקע ששימשה אתר הקבורה לפני מאה שנים".

על פי מגרשי השדים, המשפחה מתה מוות נורא ונראה האב האשים את אשתו. עכשיו הרוח של אחד מהם, ככל הנראה האב, לא עזבה את הבית. "כמה ימים לאחר מכן התחלנו את גירוש השדים. ברנדון הלך סביב הבית מנפנף קטורת לכל פינה וסדק ואני הייתי צריכה להתפלל בסלון. אבל כאשר החבר שלי נכנס לחדר השינה שלנו, הדלת נטרקה. "הלב שלי דפק במהירות. הוא נגרר במורד המסדרון", נשמע לכם כמו סרט אימה? זה עוד לא נגמר.

"אחר כך היה משב רוח ענק וראינו את הנזיר משתקף במראה". צוות מגרשי השדים הסביר כי הרוח עלולה להשאר לכודה במראה. דניאל סיפרה, "ברנדון לקח המראה וניפץ אותה. מיד הבית הרגיש רגוע יותר. אנחנו יכולים רק לקוות שזה יישאר ככה".

 (מקור)