מין עם דולפין
הרומן הימי משנות ה-70 נחשף | צילום: Barcroft Media

בעקבות הסרט תיעודי של ה-BBC אליו חשפנו אתכם אתמול, ובו החוקרת הימית מרגרט האו לובט מתוודה כי קיימה יחסי מין עם דולפין, מלקולם ברנר בן ה-63, שיתף גם הוא את סיפור אהבתו לדולפינה, "היא התחילה איתי", הוא טוען.

מלקולם סיפר כי התאהב בדולי הדולפינה כשעבד בפארק שעשועים בפלורידה ב-1971. "היא הכריזה על כוונותיה בכך שהתמקמה לידי כך שאוכל להתחכך בה", הוא מספר. "בתחילה דחיתי אותה, לא הייתי מעוניין", מתאר מלקולם את תחילת הקשר, "אחרי כמה זמן חשבתי לעצמי: אם זו הייתה אישה – הייתי ממציא תירוצים?". הרומן נמשך במשך כמעט שנה, והאהבה פרחה, כך לפחות על-פי מלקולם, "יש משהו על-טבעי בלעשות אהבה עם דולפינה".

מין עם דולפין
מלקולם ודולי | צילום: Barcroft Media

הרומן הסוער נגדע כאשר העבירו את דולי לפארק שעשועים אחר. מלקולם נותר שבור לב בעקבות הפרידה שנכפתה עליו ועל אהבתו, ומספר כי אף שקע לדיכאון עמוק, כאשר נודע לו על מותה זמן קצר לאחר מכן. הוא מאמין כי דולי התאבדה בכך שפשוט מנעה מעצמה לנשום. מרגרט האו לובט מאמינה כי פיטר הדולפין התאבד באותו אופן, כאשר הרומן שלהם הסתיים.

הווידוי המבויש במקצת של מרגרט על הרומן שלה לפני זמן רב עם פיטר הדולפין - לא זעזע אותו בכלל. "הלוואי שהיא הייתה מדברת על זה עוד קודם" אמר מלקולם. עד אתמול לא ידענו כלל שאפשר לקיים יחסים אינטימיים דולפין – היום זו כבר תופעה.

מין עם דולפין
"יש משהו על-טבעי בלעשות אהבה עם דולפינה" | צילום: Barcroft Media

(מקור)