עכביש בקולה (צילום: SWNS)
לא בטוח שתרצו לשתות קולה אחרי זה | צילום: SWNS

אמנדה בר קנתה שלושה בקבוקי שלושה ליטר של קוקה קולה. באחד הבקבוקים היא זכתה לקבל תוספת מעניינת. אמנדה, 26, ובן הזוג שלה, סטיב נייט בן ה-28, נהנים באופן קבוע משתיית כוס או שתיים של קולה בארוחות הערב בביתם בסאסקס, אנגליה, שם הם מגדלים את בנם בן ה-11 חודשים, דקסטר. אבל אמנדה אומרת כי לא סביר שתשתה קולה שוב לאחר שמצאה עכביש באורך 5 סנטימטרים בכוס שלה.

אמנדה קנתה את בקבוקי הקולה בחנות מקומית, והעכביש יצא מהבקבוק הראשון שהם פתחו. "סטיב חזר מהמטבח עם שתי כוסות ואמר לי שכנראה ואני לא ארצה לשתות את זה", היא מספרת, "הסתכלתי בכוס שלי, ולא יכולתי להאמין לזה - עכביש ענק צף שם. אלוהים יודע מאיפה הוא בא - זה לא נראה כמו שום עכביש בריטי שראיתי אי פעם". היא הוסיפה: "אין סיכוי שהעכביש הגיע מכל מקום אחר, מלבד הבקבוק. אנו מאחסנים את הכוסות שלנו הפוכות, וזו הייתה המזיגה הראשונה מהבקבוק".

עכביש בקולה (צילום: SWNS)
טעים זה לא | צילום: SWNS

דובר קוקה קולה, אמר: "אנחנו יכולים להבין את המצוקה שהאירוע הזה ודאי גרם. לכן דאגנו לאסוף את הבקבוק והעכביש ממנה כדי שנוכל לחקור ביסודיות את התלונה הזו. בקבוקי הפלסטיק הללו מיוצרים במכונה הנקראת מכונת  ''blow-fill המנפחת את הבקבוקים לצורתם ולאחר מכן ממלאת אותם, בסביבה נקייה ובטוחה במהירות של 13,000 בקבוקים בשעה. אנו מאמינים כי זה מאוד לא סביר שמשהו ימצא את דרכו בטעות אל המוצרים שנוצרו במכונה הזו. אבל נדע יותר, מרגע שקבלנו את הבקבוק חזרה מאמנדה ויכולים לנהל את הבדיקות הדרושות".

רק לפני כמה ימים דיווחנו על מקרה בבריטניה בו נמצא עכביש, קצת יותר קטן וקצת יותר ארסי בקופסת ענבים שנקנתה בסופר מרקט באנגליה.

עכביש בקולה (צילום: SWNS)
עכביש אחרי מקלחת של קולה | צילום: SWNS

(מקור)