1. הסוד שהוחבא בבית

"כשהייתי בן 14 נשארתי עד מאוחר על המחשב. השעה הייתה בערך שתיים לפנות בוקר וכולם ישנו. נהייתי צמא אז הלכתי לקחת משהו לשתות. לא טרחתי להדליק אורות מאחר והייתה נורת לילה במסדרות אז היה מספיק אור להסתדר איתו.

"כשחזרתי לחדר קיבלתי תחושה מוזרה שמישהו מביט בי אז הסתובבתי. היה איזה גוש ערפילי לבן ממש מאחורי, אז מיד הסתובבתי חזרה ונכנסתי לחדר המואר. העניין הוא שלא היו חלונות לכיוון המסדרון ועדיין לא עברתי את נורת הלילה, אז זו בוודאות לא הייתה אשליה של אור. בנוסף, כל הדלתות שפנו למסדרון היו סגורות.

"כמה שנים לאחר מכן העבירו אותי לחדר קטן יותר קרוב יותר לנקודה ההיא, הייתה לי צמרמורת ולא יכולתי לישון בלי מנורת לילה דולקת. רק בהמשך כשחקרתי קצת על המקום למדתי שבשנות ה-80 היה בחור שהשכיר את הבית הזה. הוא נעצר על החטיפה, האונס והיעלמותם של מספר ילדים באזור וגם על רציחתה של אשתו. מעולם לא מצאו אותה והוא טען שהיא ברחה.

"כלבים לזיהוי גופות עברו על החווה, אבל הם מעולם לא מצאו דבר. אבל כנראה שהם לא עשו עבודה טובה, כי כשאנחנו עברנו לכאן, אמא שלי מצאה תחתונים של ילד מוחבאים בניאגרה של האסלה. הבחור הזה מת בכלא לפני כעשור, אבל אני חושב שהוא עדיין כאן".

2. האיש שלא היה

"כשהייתי בת 16 רכבתי על סוסים עם חברה בשדה שליד הבית שלה. הסוס העיף אותי ונפגעתי בראש ממש חזק. הדבר הבא שאני זוכרת הוא שאני על הגב חווה כאב מטורף, בהיתי בחברה שלי שלא הפסיקה לצרוח. הייתי מסוחררת, אבל פתאום המבט שלי התפקס ומאחורי החברה שלי היה אדם גבוה ורזה שלבש חליפה שחורה וכובע רחב שוליים עתיק. הוא בהה בי מעבר לכתף שלה מבלי למצמץ.

"כמה ימים לאחר מכן היא באה לבקר אותי בבית החולים ושאלתי אותה על האיש ההוא שראיתי. חשבתי שאולי זה החבר החדש שלה שהיא סיפרה לי עליו מעט לפני כן. היא אמרה לי שלא היה אף אחד שם חוץ ממנה".

3. החיים במראה

"כשהחבר שלי היה בן ארבע בערך הוא היה מדבר לאדם שהוא טען שראה בראי. באופן טבעי, ההורים שלו היו סקרנים בנוגע להתנהגות שלו ושאלו אותו על האיש. הוא סיפר להורים שלו פרטים על האיש, כולל המראה שלו, התחביבים ואיך הוא מת.

"התברר שאחד מהבעלים הקודמים של הבית היה אדם שהתאבד בתוך הבית, והוא תאם לתיאור של האיש שהחבר שלי ראה במראה. כשההורים שלו גילו את זה, הם החליטו לעזוב את הבית ותוך חודש הם כבר לא היו שם".

4. רק הכלבים יודעים

"הייתי לבד בבית כשעשיתי אמבטיה, אבל סגרתי את הדלת כדי שהכלבים שלי לא ירוצו פנימה וינסו להיכנס לאמבטיה גם כן. הייתי שם 45-50 דקות וכשיצאתי החוצה ופתחתי את הדלת, היה שולחן שהוצב פתאום ממש מולי. לא שמעתי דבר בזמן שזה קרה, לא שמעתי את הכלבים שלי נובחים והם נובחים על כל דבר, והם גם היו בחוץ ושיחקו - מה שמאוד לא אופייני להם".

 5. ההפתעה על הכביש

"ב-2005 הייתי בלהקה ועשינו סבב הופעות ברחבי ארה"ב בוואן שמכיל 15 נוסעים עם טריילר. היינו בדרך מקולמבוס שבאוהיו לפנסילבניה. ההופעה שלנו באוהיו התבטלה עקב תקלת חשמל רחבה, אז החלטנו לצאת לדרך מוקדם יותר מאחר והיו לנו חברים לשהות אצלם ביעד הבא. אני לעולם לא אשכח את הרגע הזה כל חיי.

"כולנו ניהלנו שיחה, היינו 8 אנשים בוואן בסך הכל כאשר הנהג והנוסע שלידו צעקו בו זמנית "מה זה היה?!". יש לי צמרמורות עכשיו בזרועות רק מלהיזכר באירוע הזה. ישבתי מאחורי הנהג עם הגב אל החלון ולא ראיתי דבר, אבל כולנו שמענו מין רעש של "ווש", כאילו משהו עף ממש מעל לוואן.

"חבר שלי שישב לידי נראה כאילו הוא ראה הרגע רוח רפאים. עצרנו בצד הדרך בגלל שכולם היו מפוחדים לגמרי וחשבנו שאולי פגענו במשהו. לא מצאנו כלום. גם הנהג וגם הנוסע שלידו אמרו שהם ראו דמות שחורה מסתערת על הוואן מהנתיב השמאלי. החבר שישב לידי אמר את אותו הדבר. 

"למחרת בדקנו את הוואן באור יום ושמנו לב שהיו סימנים של פסים מעל הגג שלו".