אסטרולוגית בריטית חשפה לאחרונה מי הם בני המזלות הגרועים ביותר להיתקע איתם בדירה בזמן הסגר ולטענתה, יש אחד שמוביל בפער ניכר על כל השאר. בשיחה עם כלי התקשורת בממלכה, סטפני פירס טענה כי בני מזל דלי הם ככל הנראה האנשים האחרונים שאתם רוצים להיות איתם באותו מקום לאורך זמן – וזאת בעקבות הנטייה שלהם להתווכח כל הזמן.

"באופן כללי, בני מזל דלי הם אנשים שקשה מאוד לחיות איתם בבית", טענה פירס. "הם עקשנים מאוד מטבעם וכנראה לעולם לא יוותרו בזמן ריב או ויכוח. הנטייה שלהם לא לוותר, לא לאמץ את נקודת המבט של בני או בנות זוגם או להבין את הרגשות שלהם, היא העובדה שרבים נפרדו מהם במהלך השנה האחרונה".

View this post on Instagram

A post shared by ♒️AQUARIUS MEMES♒️ (@aaquariusmemes)

האסטרולוגית הוסיפה כי בני מזל דלי מתרגזים בקלות מביקורת ויכולים להיות מאוד חסרי סבלנות כלפי אנשים אחרים – ובמיוחד אם הם חושבים אחרת מהם. למרות זאת, הם לא בני המזל היחידים שקשה להתמודד איתם בתקופה הרגישה שבה אנחנו חיים.

"בני מזל שור, עקרב, אריה וטלה הם גם מאוד בעייתיים", הוסיפה פירס. "בני מזל שור גם עקשנים מאוד וגם להם קשה לשמוע פידבק של אנשים אחרים. גם בני מזל עקרב בעייתיים, כי יש להם נטייה להגן בחריפות על האמונות ותפיסות העולם שלהם, בזמן שבני מזלות אריה וטלה אוהבים מאוד להיות בשליטה ורק לעיתים נדירות מתפשרים עם אחרים".

View this post on Instagram

A post shared by Alpha Tarot (@alphatarot24)

פירס סיפרה שהתפרצות נגיף הקורונה עוררה סערה אצל זוגות רבים משום שהיא הקצינה את מאפייני האישיות של בני מזלות שונים - ובעקבות המתיחות הרבה בבית, כך ירדה גם איכות החיים.

"המגפה גרמה להמון אנשים להסתגר יחד וחשוב תמיד לזכור, ויכוחים וריבים קורים הרבה – ולא את כולם צריך לקחת ללב", הוסיפה. "לדעת יותר דברים על האופי של בן או בת הזוג שלכם יאפשר לכם להתקדם מהר יותר אחרי תקריות כאלה ולמצוא להן פתרון. חשוב שתלמדו להבין את הפרטנר שלכם, רק ככה תצליחו להימנע מפיצוצים בבית".