"זה הדבר שאני הכי אוהבת לעשות": טיקטוקרית מדרום ארה"ב חשפה את הסוד שלה לבישול בחמאה – והותירה את הגולשים מזועזעים. סטף הופקינס העלתה את הפרטים בעקבות סרטון אחר שבו סיפרה לכולם מה החטיף האהוב עליה.

"אני אוהבת כשבנות אומרות 'הגילטי פלז'ר שלי באוכל הוא שקדים מכוסים בשוקולד'", אמרה למצלמה. "הנה הגילטי פלז'ר שלי". הטיקטוקרית אז הרימה גוש של חמאה ונגסה בו בעונג רב. הסרטון הפך מאז לוויראלי עם יותר ממיליון צפיות ו-143 אלף לייקים מהגולשים.

@stephhopkiins

I’ll pop my P for some kerrygold dont play w me

♬ original sound - Stephhopkins

בעקבות הפופולריות של הסרטון, הופקינס העלתה פוסט נוסף בנושא ובו ציינה שהיא לא אוכלת כל סוג של חמאה – אלא רק חמאה מלוחה ממותג Kerrygold. מעבר לזה, הטיקטוקרית הדגימה לגולשים "עוד משהו כיפי", כדבריה, שהיא אוהבת לעשות במטבח.

"אתם מוציאים את החמאה שלכם בזמן שאתם מבשלים", היא אומרת למצלמה ומראה לגולשים את גוש החמאה עם סימני הנשיכה שלה. "הנה עוד דבר שאני אוהבת לעשות. אני לא משתמשת בסכינים. אז אם אני צריכה כפית של חמאה לבישול?" – הופקינס אז נושכת את הגוש ופולטת אותו היישר למחבת. "זה היה יותר מדי?", היא שואלת לפני שהסרטון מסתיים.

@stephhopkiins Replying to @bluecheeseapologist ♬ original sound - Stephhopkins

הפוסט הפך גם הוא לוויראלי עם יותר מ-391 אלף צפיות, 25 אלף לייקים ו-1,500 תגובות – הרבה מהן מגולשים שנחרדו מהרגלי האכילה והטריקים שלה במטבח. "וזאת הסיבה למה את לא יכולה לאכול בבתים של אחרים", כתבה אחת הגולשות. גולשת אחרת הזדעזעה גם היא מהתיעוד וטענה כי "המשטרה כבר עכשיו בדרך אליה". בינתיים, גולשת נוספת צחקה על הופקינס וכתבה: "מתוקה שלי, המגירה עם הסכינים ממש שם לידך".