לאורה נונז קואליו, בת 31 מברזיל, מתמודד בתקופה האחרונה עם בעיה יוצאת דופן שנגרמה כתוצאה מניתוח פלסטי שעברה לפני עשור. בחודשים האחרונים, היא החלה לסבול מנפיחות איומה בכפות רגליה ומכאבים עזים באזור. עד מהרה, סדרת בדיקות רפואיות חשפו כי שתלי הסיליקון של הישבן שלה החלו לדלוף ולזלוג אל כפות הרגליים שלה – ואם היא לא תנקז את האזור בזמן, היא עשויה לאבד את רגליה.

"הרופא אמר לי שאם לא נוציא את החומר מכפות הרגליים שלי, המצב רק ילך ויחמיר", סיפרה. "הכאבים נוראיים ואני לוקחת מלא מורפין בשביל להתמודד איתם. המצב שלי נורא ומאוד מעציב אותי". לטענתה, היא ניסתה לקבוע תור לכירורג שינקז את החומר, אבל מעטים הרופאים שמוכנים לקבל אותה בגלל שהיא טרנסג'נדרית.

קואליו, שעובדת ככוח עזר בבית אבות, נמצאת כעת במירוץ נגד הזמן. אם היא לא תנקז את הסיליקון בהקדם, עשוי להתפתח במקום נקרוזה (מוות של תאי הרקמה) והיא תיאלץ לעבור קטיעה. "אני בת 31, אני עובדת ואני רוצה להמשיך לעבוד", סיפרה. "אני לא יכולה לאבד את כף הרגל שלי. הפחד שלי כרגע זה שהחומר ימשיך להתפשט ברחבי הגוף שלי".

קואליו הסבירה שבחודשיים האחרונים פנתה לאינספור מרכזים רפואיים לעזרה – אך שום דבר לא עזר. "כולם תמיד מפנים אותי למקום אחר ואף אחד לא עושה דבר", סיפרה. "אני משוכנעת שזה בגלל דעות קדומות".

בשבוע האחרון קואליו פנתה לתקשורת עם סיפורה הטרגי ולמזלה, החשיפה סייע לה למצוא קליניקה שתסכים לטפל בה. התור שלה נקבע ליום רביעי הבא וכעת, היא מחזיקה אצבעות שהפרשה תסתיים והמצב של רגליה ישתפר.