כלב שעיר (צילום: SWNS)
ננטש במצב מוזנח ושוקם | צילום: SWNS

בעליו האכזריים של השי טסו הלבן הזה נטש אותו במצב קשה. פרוותו הייתה מסריחה, ארוכה, סבוכה, ומצופה בשמן, דלק וכימיקלים. כעת זכה הכלב המקסים לטיפול ראוי - וטרינרים בילו חמש שעות בגילוח שני קילוגרמים של הפרווה מגופו.

בעלת מרכז ההצלה שבמערב יורקשייר, קאתי פורל בת ה-60, אמרה שההזנחה של בנטלי הביאה אותה לדמעות, והוסיפה: "הוא לא היה יכול אפילו לשתות מים כי הפרווה שלו הייתה רעילה". היום ניתן למצוא את הכלב בן ה-3 משחק עם כלבים אחרים ולאט לאט משיב את האמון בבני אדם.

מתנדב במרכז ההצלה אמר: "הוא נכנס למרכז ביום ראשון ב-8 פברואר. הפרווה שלו הייתה מאוד מאוד ארוכה וסבוכה והרגליים שלו היו כמו גזעי עצים. להשאיר אותו במצב כזה זו עבירה אבל אני לא מעוניין לפנות למשטרה - כל מה שאני רוצה לעשות הוא לוודא שבנטלי ישתקם".

כלב שעיר (צילום: SWNS)
2 קילו של פרווה | צילום: SWNS

"לקח מ-09:30 ועד 14:30 לגלח אותו לחלוטין עוד לפני שהתרחץ והתייבש. הוא קיבל קולר חדש ומעיל ולקחתי אותו הביתה", אמרה קאתי והוסיפה על השיפור במצבו, "עכשיו, אם אני בעדינות מושיטה את היד שלי, הוא יבוא אליי וילקק את הפנים שלי. זה נפלא לראות אותו כל כך מאושר שוב".

התספורת של בנטלי החזירה אותו לחיים. הוא כעת מתגורר עם עוד 16 כלבים אחרים במרכז ההצלה, שם מקווים כי בקרוב ימצא משפחה חדשה.

כלב שעיר (צילום: SWNS)
לפני ואחרי | צילום: SWNS

(מקור)