מכירים את הקטע הזה שאתם רואים משהו באסלה שהוא נוראי כל כך שאתם בורחים באימה? כי זה בדיוק מה שקרה לתושב דרום תאילנד כשהוא הלך לעשות את צרכיו בבית. על פי הדיווחים של כלי התקשורת בדרום-מזרח אסיה, גבר בשנות ה-50 לחייו נכנס לתא השירותים שלו וגילה נחש קטלני מביט בו הישר מן האסלה.

התקרית התחוללה בסופ"ש האחרון בכפר במחוז קרבּי, אשר בדרום-מערב תאילנד. קוּן גומטון, בעל הבית, יצר קשר עם פקחי שמורות הטבע המקומיים לאחר שגילה בתא השירותים שלו נחש מסוג רב-פתן מלכותי (מה שנקרא בלועזית: King Cobra) שנתקע בתוך הצנרת.

חשוב לציין שרב-פתן מלכותי הוא הנחש הארוך הארסי ביותר בעולם. אורכו הממוצע עומד על כ-4 מטרים, אך הוא מסוגל להגיע גם לאורך של למעלה מ-5.5 מטרים. משקל טיפוסי של רב-פתן מלכותי הוא כ-6 ק"ג, אבל הוא גם יכול להיות כפול מזה. הנחש הזה משתמש בארס נוירו-טוקסי (כלומר, פועל על מערכת העצבים) בשביל להרוג טרף או כדי להגן על עצמו - מה שלמעשה הפך את האסלה של גומטון למלכודת מוות.

הנחש הספציפי הזה היה קטן יחסית ואורכו עמד על כ-1.5 מטרים "בלבד". על פי הדיווחים, לוכד הנחשים נאבק איתו במשך 5 דקות, לפני שהוא הצליח לחלץ אותו מן הצנרת של השירותים ולטחוב אותו בשק ייעודי. בריאיון לכלי התקשורת המקומיים, בעל הבית סיפר כי הוא ואשתו גרים בבית 3 שנים וזוהי הפעם הראשונה שהם נתקלים בנחש מן הסוג הזה.

"יש לנו גדר מסביב לבית בשביל למנוע מחיות בר להיכנס לחצר, אבל כנראה שהיא לא ממש יעילה נגד קוברות", סיפר קוּן גומטון. "אני מניח שהוא הצליח להזדחל לחצר, נכנס אל הצנרת של הבית ומצא את עצמו בשירותים שלנו. אני מרגיש הרבה יותר בטוח אחרי שלכדו את הנחש. לעומת זאת, אשתי עדיין קצת מתוחה בכל פעם שהיא צריכה להשתמש בשירותים".