כוכבת ריאליטי אוסטרלית מצאה את עצמה בבית חולים לאחר שניסתה לבצע בעצמה טיפול קוסמטי שראתה בטיקטוק. טילי ווייטפילד, בת 21 מאוסטרליה, סיפרה כיצד נותרה עיוורת באופן זמני בעין אחת, אחרי שעשתה לעצמה דיקור סיני בעור הפנים בניסיון להדגיש את הנמשים שלה.

ווייטפילד חשפה הכל בחשבון האינסטגרם שלה, שם יש לה קרוב ל-80 אלף עוקבים. לטענתה, היא נותרה עם זיהום קשה בפניה בעקבות ניסיון כושל להסיר את הגלדים שהתפתחו על הלחיים שלה.

View this post on Instagram

A post shared by paris 4 president (@tillywhitfeld)

"הפנים שלי נראות כך כי ניסיתי להוריד את הגלדים מהפצעים שגרמתי לעצמי אחרי שניסיתי לחקות משהו שראיתי בטיקטוק", כתבה בפוסט. "בבקשה, בבקשה מכם, אל תנסו לעשות את זה בבית. אני מצאתי את עצמי בבית חולים בגלל התעלול הזה".

ווייטפילד הוסיפה כי הפרוצדורה הותירה אותה עיוורת באופן זמני בעין אחת, אחרי שהזיהום גרם לה לסבול מנפיחות בלחייה. כמו כן, היא סבלה מחום גבוה, כאבים וכפי שחבריה העידו, הייתה בלתי ניתנת לזיהוי.

View this post on Instagram

A post shared by paris 4 president (@tillywhitfeld)

בת ה-21, שכיכבה בגרסה האוסטרלית לתוכנית "האח הגדול", סיפרה שאמנם היא התאוששה מאז, אבל עדיין נותרה עם צלקות ברקמות שמתחת לעור הפנים שלה. לדבריה, היא נאלצת עד עכשיו לשים על עצמה שכבות עבות של איפור בשביל להסתיר את השינוי בגוון העור ולמרוח על עצמה מסכות חימר מיוחדות בשביל לשקם את הנזק.