בפעם האחרונה שראינו מישהי שעושה הכול כדי להשיג מותניים צרים במיוחד זאת הייתה קלי מניו יורק, שלבשה מחוך מתכת במשך 7 שנים כדי להשיג מותניים בהיקף פסיכי של 40 סנטימטר. אבל אם חשבתם שקלי היא הלא שפויה היחידה, הנה ההוכחה שיש עוד נשים עם שאיפות דומות.

אליירה אבנדיינו (צילום: ברקרופט טי.וי)
מכורה ללחץ שמופעל על הגוף. אליירה אבנדיינו | צילום: ברקרופט טי.וי

הכירו את אליירה אבנדיינו (25), דוגמנית מוונצואלה שמחבבת ניתוחים פלסטים ושינויים קיצוניים. אליירה תמיד רצתה מותניים צרים בשילוב עם חזה גדול, אבל כשהיא ראתה שדיאטה ותרגילי כושר לא עוזרים לה להגיע לתוצאה הרצויה, היא החליטה ללכת לאקסטרים. היא עברה ניתוחים כדי לשנות את האף, השפתיים, הישבן, החזה (שלושה ניתוחים כדי להגיע למידה של 34DD), אבל כדי להשיג את השינוי הקיצוני ביותר היא לא עברה ניתוח.

אליירה אבנדיינו (צילום: ברקרופט טי.וי)
50 סנטימטר היקף | צילום: ברקרופט טי.וי
אליירה אבנדיינו (צילום: ברקרופט טי.וי)
אוהבת את תשומת הלב | צילום: ברקרופט טי.וי

במשך שש השנים האחרונות, אליירה לבשה מחוך צמוד מאוד, כל יום במשך 23 שעות. היא הסירה אותו רק כדי להיכנס למקלחת. "אני שוטפת את עצמי, נחה במשך שעה ואז מחזירה את המחוך", אמרה לברקרופט טי.וי. "בהתחלה זה היה נורא, אבל אחר כך התרגלתי לזה, וזה כבר הפך לצורך". היא מספרת שהיא מכורה לעניין ואוהבת את הלחץ שהיא מרגישה על הגוף.

אליירה אבנדיינו (צילום: ברקרופט טי.וי)
אליירה אבנדיינו | צילום: ברקרופט טי.וי

אליירה המשיכה עם המנהג המגונה גם לאחר שרופאים הזהירו אותה שיכולות להיות לכך השלכות בריאותיות. "זה הדבר הכי טוב שקרה לי", היא מתעקשת. היא מספרת שבכל מקום שהיא עוברת אנשים עוצרים כדי לבהות, ושואלים אותה איך יכול להיות שהגוף שלה אמיתי. "השאיפה שלי היא להיות מוכרת בזכות הגוף שלי", כך אליירה. בכך, לפחות, נראה שהיא מצליחה.

(מקור)