אושייה טלוויזיונית מאוסטרליה הדהים את תושבי היבשת הדרומית לאחר שחשף כי ייתכן שבנו הוא גלגול הנשמה של הנסיכה דיאנה. דיוויד קמפבל, מנחה טלוויזיה בן 46, סיפר כי בנו, בילי, נוהג לדבר על חייה של הנסיכה בפרטי פרטים מאז שהוא בן 3 – למרות העובדה שהיא נהרגה בתאונת דרכים 18 שנים לפני שנולד.

לטענתו של קמפבל, הכל התחיל כשבילי הצביע בהתלהבות על תמונה של דיאנה במגזין כלשהו ואמר לו ולאשתו: "תראו! זה אני כשהייתי נסיכה!". המנחה האוסטרלי מדגיש כי לא היה אף רמז בתמונה לכך שדיאנה הייתה נסיכה. כמו כן, בני הזוג מדגישים שאין מזכרות של משפחת המלוכה בבית או רמזים אחרים שעשויים לחשוף את זהותה של נסיכת וויילס לשעבר. למעשה, קמפבל ואשתו אפילו לא זוכרים שהם דיברו עליה בבית.

View this post on Instagram

A post shared by David Campbell (@davidcampbell73) on

בילי, כיום בן 4, הפגין ידע רב על חייה של דיאנה לאורך השנה האחרונה – ואפילו התייחס אל "הבנים שלו", וויליאם והארי. למרות זאת, פרט המידע המצמרר ביותר בהקשר למשפחתה נגע לאחיה של דיאנה, ג'ון. קמפבל אמר: "שאלנו אותו פעם מי עוד היה במשפחה שלו כשהיה נסיכה. הוא אמר לנו: 'יש לי אחים ואחיות... היה לי גם אח שקוראים לו ג'ון'. מאוחר יותר, בדקנו את זה באינטרנט ונהיינו חיוורים".

לאחר בדיקה מהירה ברשת, בני הזוג גילו שהיה לדיאנה אח גדול ששמו ג'ון – שמת שנה לפני הולדתה. לבילי, כמובן, לא הייתה שום דרך לדעת את זה. מעבר לזה, בילי התייחס גם למקומות שבהם דיאנה נהגה ללכת אליהם, כולל טירת באלמורל (בית הנופש של המלכה בסקוטלנד).

View this post on Instagram

A post shared by @dianaicons on

קמפבל חתם את דבריו בפרט המצמרר ביותר, אשר נגע לרגעיה האחרונים של הנסיכה במנהרת פונט דה ל'אלמה בפריז. הוריו של בילי הציגו לו תמונה של דיאנה, אשר גרמה לו להתייחס לתאונה הקטלנית. "הנה אני כנסיכה", אמר הילד בן ה-4 והוסיף, "אז, יום אחד, הסירנות הגיעו... ואני לא הייתי נסיכה יותר" – האם בילי הוא באמת גלגול הנשמה של הנסיכה דיאנה?