ליקוי חמה (צילום: אימג'בנק  Thinkstock)
מסתדרים בשורה ומביאים אסון | צילום: אימג'בנק Thinkstock

לאחרונה קיימת פריחה בז׳אנר נבואות הזעם, מסתבר שאנשים אוהבים להיכנס לחרדות. נבואת הזעם העכשווית עלולה להתגשם כבר מחר, כשיחול ליקוי החמה מלא בצדו האסייתי של האוקיינוס השקט. השפעותיו הקטסטרופיות של הליקוי יחולו דווקא על אירופה, לטענת האסטרולוג והנביא מטעם עצמו, פיטר סטוקינגר. הוא מאמין כי הליקוי, שיקרה בשעות המוקדמות של יום רביעי ה-9 למרץ, יביא קטסטרופה על אירופה בדמות אסון אקלים או התנקשות באישיות פוליטית חשובה.

ליקוי חמה (צילום: Mandrake)
סטוקינגר, לפחות הכלב נחמד | צילום: Mandrake

הליקוי יתרחש בשעות המוקדמות של היום, והוא חלק ממחזור ליקויי חמה שהחלו בשנת 1096 ואמורים להמשך עד שנת 2394. סטוקינגר טוען כי הליקוי יביא עמו מוות וחורבן. לאחר שלמד וחקר את העניין ביסודיות הוא מצא כי אלו המדינות המועדות לפורענות: מצרים, איטליה, ספרד, טורקיה, ארמניה, צרפת, פורטוגל וגרמניה. כך שאם אתם באירופה הקלאסית, או קפצתם לכיכר תחריר, הגיע הזמן להתפנות.

ליקוי חמה (צילום: Mandrake)
וויליאם לילי, אסטרולוג בן המאה ה-17 | צילום: Mandrake

הוא למד את נבואות האסטרולוג בן המאה ה-17, וויליאם לילי, ״לפי לילי, אנחנו צריכים להיערך לאסון טבע או למוות של אדם בעל חשיבות. במהלך ההיסטוריה תקריות שכאלו ארעו בסמוך לליקויי חמה. אם נזכר בליקוי חמה האחרון, ב-13 בספטמבר 2015, נזכר גם שמה שקרה אחריו הן מתקפות הטרור על פריז. באוגוסט כבר הזהרתי בבלוג שלי על הרציחות בפריז. לצערי, נבואותיי התגשמו״.

אוקיי, אז מה שהוא בעצם אומר זה שקרה ליקוי חמה בספטמבר, ואז חודשיים אחר כך קרה אסון. נשמע לנו קשר מאוד, מאוד רופף. למה אנחנו נותנים במה לשרלטנים?

(מקור)