בימים שבהם אי אפשר לקבל תשובות חד משמעיות על ביטחון, כלכלה, פוליטיקה, ממשל ורפואה, החלטנו לנסות לקבל את המידע הנחוץ לנו מכיוון אחר לגמרי - עולמות העל טבעי. פנינו לקבליסט יוסי ביטון, לאסטרולוג דימה גור ולקוראת בקלפים נחמה מירב טהריט, כדי להסביר לנו כל אחד לפי הקריאה שלו ושלה מה צופה לנו העתיד עם נגיף הקורונה, מה יהיה על ממשלת ישראל הבאה אם בכלל תוקם ואיך נשרוד את הפגיעה הקשה במשק המקומי בעקבות המגפה העולמית? הנה התשובות המרתקות שקיבלנו.

כמה זמן ישראל תסבול מהנגיף ומתי תימצא תרופה?

הקבליסט: "התרופה נגד הקורונה נמצאת בשלבים מתקדמים מאוד. זה וירוס שיחלוף כמו שבא. עד אחרי פסח אנחנו נהיה מאחורי זה ותהיה כבר תרופה".

הקוראת בקלפים: "הקלפים מראים שלקראת יולי-אוגוסט הקורונה תחלוף מהעולם, יתכן שקצת לפני כן. לפי מה שאני רואה תמצא תרופה לפני הקיץ, ש מרדף מטורף אבל מי שיצליח לפתח ראשון יעשה מיליארדים מזה".

האסטרולוג: "ככל הנראה משבר הקורונה יישאר איתנו בצורה כזו או אחרת עד סוף שנת 2020, וזה יהיה מלווה בעליות וירידות ביכולת ההדבקה של המחלה ובאווירת הבהלה הכללית. לגבי החודש הקרוב, הצפי הוא שהמגמה תימשך, המשק ימשיך להיכנס להסגר, והתקנות המגבילות את תנועת הציבור במרחב יורחבו. לגבי יכולת הפגיעה של הנגיף, אין ביכולתה של האסטרולוגיה לחזות מספרים מדויקים. כן ניתן לומר שהימצאות ונוס בנסיגה בחודשים מאי ויוני השנה, במיקום לא אוהד במפת המדינה, הופכים חודשים אלו ליותר מסוכנים בכל הנוגע לסיבוכים החלים ממחלת 19-COVID. ברמת התמונה הגדולה, אם ננסה למצוא את הסממן האסטרולוגי לנגיף הקורונה בכוכבי השמיים, החשוד העיקרי יהיה יופיטר המתקשר להפצה, גדילה והתפשטות. לאחר אמצע מאי, יופיטר עובר לנסיגה ומדינת ישראל, כמו הרבה אומות אחרות בעולם, יעברו לשלב של הכלת הנגיף וטיפול במקרים קיימים. שלב זה יגמר בתחילת אוגוסט. יותר מאוחר יתכן שנחווה גל שני של הידבקויות באזור החודשים אוקטובר-נובמבר, אך בחודש דצמבר, עם יציאת יופיטר ממזל גדי, התחזית הסבירה היא שנגיף הקורונה כמשבר חברתי רחב היקף יעבור לדפי ההיסטוריה. באופן ספציפי לישראל, נראה שחודשים מאי-יוני, יהוו את האתגר הכי גדול בנושא ההתמודדות עם הנגיף".

_OBJ

עד כמה יפגע המשק הישראלי ומתי הוא ישתקם?

הקבליסט: "למרות הקשיים הגדולים והפגיעה בכלכלת המדינה, מצב המשק הישראלי ישתקם ואף יהיה טוב יותר ממה שהיה קודם. נכון שעכשיו המצב גרוע, אבל אחרי שהווירוס ייעלם מהעולם יהיה סחף כלכלי אדיר לישראל. יהיו פה השקעות במיליארדי דולרים. ישראל תהפוך לכלכלה הטובה בעולם. יהיה משתלם מאוד להשקיע בישראל, הבורסה תפרח ויהיו עליות גדולות מאוד למניות".

האסטרולוג: "המגיפה הנוכחית מעמידה את המשק בסכנה. מבחינה אסטרולוגית, כניסת שבתאי למזל דלי והתייצבותו של שבתאי אל מול הירח במפת המדינה בחודשים אפריל, מאי ויוני, הופכים את חודשי האביב לרגישים במיוחד בכל הנוגע לפגיעה במערכת הכלכלית והפיננסית. יתכן שבחודשי הקיץ מקומות עבודה כבר יספיקו להתארגן בכל הנוגע לשינוי הנורמות היומיות, והכלכלה ברמת המאקרו תספיק להתארגן לסיטואציה של משק במצב חירום. בכל הנוגע למצב הכלכלי של המדינה, שנת 2020 לא מבטיחה להיות שנה מזהירה, לא בכלכלה העולמית ולא כאן אצלנו. נוסף לגירעון בתקציב ולחוסר היציבות הפוליטית, אנו נאלצים להתמודד עם משבר הקורונה, ולכל זה יש תמונת מראה בתנועת כוכבי הלכת מעלינו".

_OBJ

האם תקום ממשלת אחדות בעקבות המצב?

הקבליסט: "לא יהיו בחירות רביעיות, תקום ממשלה".

הקוראת בקלפים: "המון אמוציות, סערות, אי יציבות. לא תהיה ממשלת אחדות".

האסטרולוג: "קשה לדעת בוודאות, אך שתי האפשרויות היותר סבירות הן שתוכרז ממשלת חירום במתכונת כזו או אחרת, ממשלה כזו תימשך אך ורק מספר חודשים ספורים. האפשרות השנייה, הסבירה קצת פחות, היא שאנו מועדים לעבר בחירות רביעיות, ותוך כדי הממשלה הנוכחית תיקח לעצמה סמכויות חירום מסוימות שיגבילו את זכויות האדם והאזרח".

מה יהיה עתידו של ראש הממשלה נתניהו?

הקבליסט: "המשפט של נתניהו יימשך לכל היותר כשנתיים, אבל הוא לא ייכנס לכלא. הוא יזוכה מחלק מהעבירות שבהם הואשם".

הקוראת בקלפים: "כל התהליך יימשך הרבה זמן. לפי הקלפים הוא יקבל את העונש המגיע לו".

האסטרולוג: "המשבר הנוכחי דוחה כל הכרעה משמעותית בענייניו הפליליים של בנימין נתניהו, לכל הפחות עד חודש יולי".

***

לאתר של הטארותרפית נחמה מירב לחצו כאן, או התקשרו: 0523716939

לדף הפייסבוק של האסטרולוג דימה גור לחצו כאן.