נדיה סולימן מככבת בסרט פורנו (צילום: huffingtonpost.com)
בצילומי הסרט בחודש שעבר | צילום: huffingtonpost.com

כשנדיה סולימן הצהירה שהיא מוכנה לעשות הכול בשביל שלילדים שלה לא יחסר דבר - היא התכוונה לזה במלוא מובן המילה. אחרי שסיימה להצטלם לסרט פורנו, האוקטו-מאמא תשתתף בקרב כריות של מפורסמים ב-23 ביוני במסגרת אליפות קרב הכריות האמריקנית.

נדיה עוררה סערה בעולם לאחר שילדה בינואר 2009 שמינייה בעקבות טיפולי הפריה, והפכה לכוכבת בזכות נחישותה לגדל לבדה 14 ילדים (שישה כבר היו לה). ארה"ב זעמה על נדיה שנזקקה לתמיכה ממשלתית בשל קשיים כלכליים אבל אי אפשר להגיד שהיא לא מנסה.

רוצים עוד הרבה סיפורים מעניינים משעשעים, מרגשים ומטורפים? תנו לייק בפייסבוק

האם החד-הורית בת ה-36 מקליפורניה כמעט זכתה לככב בתכנית ריאליטי (שבוטלה בגלל גל מחאה ציבורית באמריקה), הצטלמה בעירום ולסרט פורנו והיא לא בוחלת בשום מקור פרנסה שישים לחם על השולחן. "שמעתי שאני אלחם נגד מישהי שמעולם לא הייתה בזירה לפני כן", היא אמרה לקראת האירוע. "עשיתי את זה כבר כמה פעמים בעבר - אני בלתי מנוצחת ואני אשאר בלתי מנוצחת".

נדיה סולימן (צילום: closeronline.co.uk, octomomma.com)
מימין: נדיה בהריון עם השמינייה; משמאל: נדיה בצילומי עירום אחרי הלידה | צילום: closeronline.co.uk, octomomma.com

כשהצטלמה למגזין הבריטי "קלוזר", לפני כשלושה חודשים, כשעל גופה רק תחתונים בצבע גוף היא הודתה שלקח לה כמה שנים להרגיש טוב עם עצמה אבל כעת היא מלאת ביטחון. כזכור, נדיה הביאה את כל ילדיה (במשקל כולל של 63 קילוגרמים) מתרומות זרע ולדבריה היא מתנזרת ממין כבר 13 שנה.

בחודש שעבר, בעת שהצטלמה לסרט היא אמרה ש"הצילומים היו מדהימים. למדתי המון בכל כך הרבה דרכים - אני לא חושבת שיכולתי לבקש צוות טוב יותר לעבוד איתו". לדבריה, "הם היו סבלניים ונפתחו לי העיניים בכל מה שנוגע להנאה עצמית. הם גרמו לי להראות זוהרת כל כך; בפעם הראשונה בחיי הרגשתי יפה וסקסית ואני מאוד מתרגשת מזה"

הקרב החודש יכלול שלושה סיבובים באורך דקה ונדיה היא הפייבוריטית כשמאחוריה כבר חמישה נצחונות (בלי הפסדים ובלי תיקו) בקרבות אגרוף של מפורסמים וניצחון אחד בקרב כריות של מפורסמים.

בסרטון הזה אפשר לראות אותה מדברת על קרבות המפורסמים הקודמים ומספרת על התחרות בפאב:

(מקור 1, מקור 2)