סרטון מטריד המציג פעוט שמקבל קעקוע הועלה לאחרונה לרשתות החברתיות במזרח הרחוק ועד מהרה הפך לוויראלי. בסרטון, ניתן לראות כיצד העולל שוכב על שולחן הטיפולים ומקבל קעקוע על בית החזה שלו בזמן שהמבוגרים מחזיקים אותו במקום.

הווידיאו, אשר ככל הנראה צולם בווייטנאם, פורסם תחת הכותרת: "Baby gets some ink" (תינוק מקבל קצת דיו, בתרגום חופשי). הסרטון זעזע לא מעט גולשים, כאשר רבים מהם קראו לרשויות לעצור את ההורים המזניחים. "האנשים היחידים שעושים דברים כאלה הם חיות", כתב אחד המגיבים, "הם עשו בשכל שהם לא הוסיפו את פרטיהם המזהים. אני מקווה שהמשטרה מודעת לדבר הנוראי הזה".

בזמן שחלק מן המגיבים היו המומים ממה שניתן לראות בסרטון, אחרים היו קצת יותר סקפטיים – וחשבו שמדובר במתיחה לרגל 1.4 או סתם וידיאו מזויף. "אנשים מבוגרים בוכים כשעושים להם קעקועים והתינוק הזה לא מניד עפעף או מגיב בכלל", כתב אחד הגולשים והוסיף: "מזויף בטירוף". מגיב אחר כתב: "יש סיכוי סביר מאוד שהווידיאו הזה מזויף או שהתינוק הזה תחת טשטוש".

בין אם מדובר בווידיאו מזויף או לא, תופעת הקעקועים בווייטנאם הולכת ונהיית מקובלת יותר בשנים האחרונות. על פי דיווח של אתר האינטרנט News Asia, מה שפעם היה נפוץ בעיקר בקרב עבריינים, נערות ליווי וגנגסטרים הולך ונעשה פופולארי בקרב הדור הצעיר של המדינה. אף על פי כן, מסתמן שאין רגולציה מטעם הרשויות על מכוני הקעקועים – אשר צצים ברחבי המדינה בקצב מהיר. כמו כן, אין בווייטנאם הגבלת גיל על קעקועים, מה שהופך את הסרטון המטריד הזה להרבה יותר מתקבל על הדעת.