הגולשים ברשת נדהמו מהמהפך הביזארי של ג'ס סורס, אשר נוהגת לקרוא לעצמה ברשת "Rotting Doll" (בובה נרקבת). בריאיון לסוכנות הידיעות Barcroft, סורס בת ה-24 סיפרה שהיא נוהגת להתחפש מדי יום – והדמות הבדיונית שהיא נוהגת להציג ברשת היא בעצם הארכה של האישיות האמיתית שלה.

"התחפושת היא בעצם ראי אל מי שאני מבפנים", היא סיפרה, "אני כמו קנבס מהלך של האומנות של עצמי". לאורך השנים, ג'ס לקחה את המהפך שלה לנקודות קיצון שונות, אשר הובילו אותה לעבור שורה של הליכי פירסינג בפניה ואפילו לגלח את הגבות שלה.

 

ג'סיקה סורס
ג'סיקה סורס, לפני שנה בדיוק | צילום: Youtube/Barcroft
ג'סיקה סורס
"אני מודעת לחלוטין להשלכות של ההופעה שלי" | צילום: Youtube/Barcroft

ג'ס שואבת את ההשראה שלה מאופנה יפנית, אבל אוהבת לתת לה "טוויסט גותי" משלה. לטענתה, היא הגתה את הרעיון של פרסונת ה-Rotting Doll לאחר שהיא הסתקרנה מהשילוב של הבובה החמודה הקלאסית, יחד עם צדדים אפלים. "תמיד ידעתי שאני רוצה לקחת את ההופעה שלי לכיוון לא קונבנציונאלי ולמתוח את הגבולות של מוסכמות חברתיות", היא מספרת. "ככל שאני משקיעה יותר באיפור שלי, כך אני מרגישה קרובה יותר לאידיאל שלי".

ג'ס נוהגת להסתובב ברחוב בפרסונת הבובה המעוותת וכמצופה, ההופעה החיצונית שלה גורמת לתגובה שלילית מהציבור. למרות זאת, היא טוענת שהקנטות והערות מעליבות לא משפיעות עליה.

"אני מודעת לחלוטין להשלכות של ההופעה שלי ואני מקבלת את זה שאנשים לא בהכרח מבינים אותי", היא אומרת. "בסופו של דבר, זאת הדרך שלי להביע את עצמי ואני לא מתכוונת לשנות שום דבר. לעיתים אני מוצאת את עצמי מסנגרת את הבחירות שלי ואני חושבת שזה חשוב להציף את העניין הזה, כי יש אחרים כמוני והם צריכים לדעת שהם לא משוגעים. אנשים צריכים לדעת שזה לא פסיכי להביע את עצמך דרך אומנות".

(מקור)