דייל פורץ'
דייל פורץ'

ליל כל הקדושים, שנחגג ביום האחרון של אוקטובר, מאופיין באווירה מורבידית ואמריקנים רבים מקשטים את ביתם בתקופה זו של השנה בדלעות מגולפות (ג'ק-או-לנטרן), שלדים ורוחות, אבל גם בזומבים, גופות, איברי גוף ועוד אלמנטים הקשורים למוות ולעולם הבא.

לכן אין זה מפתיע שדוור מדנוור (ארה"ב), שרשות הדואר האמריקנית סירבה לחשוף את שמו, כבר פיתח עמידות לכל מיני בובות שקופצות אליו מהשיחים. על הדרך הוא גם פיספס את גופתו של דייל פורץ' בן ה-46 ששכבה על המרפסת כשחילק דואר לביתו. כן, קוראים לו פורץ' והוא מת במרפסת.

רוצים עוד הרבה סיפורים מעניינים, משעשעים, מרגשים ומטורפים? תנו לייק בפייסבוק

המשפחה ההרוסה ביקשה לחקור את התקרית מפני שלטענתם אם הדוור היה עושה משהו, דייל היה עדיין בחיים. הוא התמוטט בשעות הצהריים ולדברי גיסתו, קימברלי קורדובה: "כשמצאנו את הגופה היא הייתה עדיין חמה".

המרפסת של דייל פורץ'
המרפסת של דייל פורץ'

"אנחנו יודעים שהדוור הגיע לבית וזכר שראה משהו שקשור לחג", אמרו ברשות הדואר בתגובה לטענות על אדישות מוגזמת. "כשהבין שלא זה היה המקרה, הוא היה המום ונסער באופן קיצוני". בדואר הגדירו את המקרה כ"סיטואציה חסרת מזל" שלטענתם לא הייתה מתרחשת בכל תקופה אחרת.

"הדוורים שלנו בעלי היסטוריה ארוכה של עזרה ללקוחות ובמקרים שונים ומשונים. זה קורה עד היום, עד עכשיו וכן - זה נכון גם לדוורים בדנוור", נכתב בהצהרה הרשמית. היות ומדובר בעובד "מצפוני ומסור", כהגדרתם, לא פוטר הדוור מעבודתו.

(מקור 1, מקור 2)