"גדלתי בבית קתולי אדוק והמשפחה שלי הייתה מאוד מופתעת מהמהפך שלי": אושיית הרשת מריסול יוטה חשפה לאחרונה שהיא לא תמיד נראתה כמו שהיא נראית היום. בראיון לערוץ היוטיוב Truly, היא סיפרה כיצד השקיעה עשרות אלפי דולרים בניתוחים פלסטיים – והכל אחרי שחוותה "התעוררות" כשלמדה יוגה בהודו.

"אני זוכרת שבזמן סשן מדיטציה אחד הרגשתי כאילו משהו בי לא בסדר", סיפרה. "באותו זמן למדתי תזונה באוניברסיטה והייתי ממש רזה. אני זוכרת שסיימתי את המפגש והרגשתי שאני חייבת לשחרר את ה'אני האמיתית' אחרת אני אצא מדעתי" - וכך היא עשתה.

View this post on Instagram

A post shared by Marisol Yotta (@marisol.yotta)

View this post on Instagram

A post shared by Marisol Yotta (@marisol.yotta)

מריסול טוענת שהיא לא יודעת את הסכום המדויק שהשקיעה בניתוחים פלסטיים, אבל מעריכה שזה בסביבות ה-50 אלף דולר. ב-5 השנים האחרונות היא עברה ניתוח להגדלת חזה, מילויי שפתיים, מילוי סנטר וניתוח להרמת גבות. באשר לתגובת הסביבה להופעה החיצונית שלה? ובכן, פחות או יותר כמו שאתם חושבים.

"אני זוכרת שהלכתי בעיר שבה גדלתי ויכולתי לראות אנשים מתלחששים ומצלמים אותי בחשאי", סיפרה. "גם למשפחה שלי לקח זמן לקבל את השינויים שעשיתי, במיוחד לאמא שלי. אני חושבת שאצלה בראש עדיין הייתי הילדה הקטנה. אני יכולה להבין אותה בסך הכל".

View this post on Instagram

A post shared by Marisol Yotta (@marisol.yotta)

מריסול הפכה מאז לאושיית אינסטגרם עם יותר מ-475 אלף עוקבים ועד היום, היא מקבלת מגוון תגובות מגולשים לגבי ההופעה החיצונית שלה. "אני מקבלת כל מיני הודעות, חלקן מאנשים שפשוט לא מבינים למה אני עשיתי את כל הניתוחים הפלסטיים", ציינה. "מצד שני, יש גם גולשים שמפרגנים לי על איך שאני נראית".