אושיית רשת אמריקאית תובעת מבן זוגה לשעבר פיצוי כספי בגובה של יותר מ-6 מיליארד דולר, אחרי שזה פרץ לחשבונות המדיה החברתיים שלה ומכר לעוקביה תמונות עירום וסרטוני סקס בכיכובה ללא הסכמתה. מִיקַאילָה סָרַבִיה, בת 25 מפאלם ביץ', פלורידה, טוענת שהאקס שלה, ניקולס האנטר, השתלט בין היתר על חשבונות האונליפאנס והטוויטר שלה בתום מערכת יחסים שארכה 5 שנים.

סרביה, המוכרת גם בכינוי Kkvsh, היא אושיית רשת עם יותר מ-8.2 מיליון עוקבים באינסטגרם, 658 אלף עוקבים בטוויטר ו-2.4 מיליון עוקבים בטיקטוק. היא הפכה פופולרית ברשתות החברתיות בזכות הלשון הארוכה ולדבריה, מרוויחה מדי חודש 100 אלף דולר מהתוכן שהיא מעלה לרשת.

View this post on Instagram

A post shared by (@kkvsh)

View this post on Instagram

A post shared by (@kkvsh)

על פי כתב התביעה, האנטר מכר תמונות עירום וסרטוני מין של סרביה בחשבון הטוויטר שלה לאורך חודש ינואר. לטענתה, חלק מהתיעוד נלקח היישר מחשבון האונליפאנס שלה והשאר צולם על ידי האנטר בזמן שהוא ואושיית הרשת ניהלו מערכת יחסים.

ג'וסף דירוזו, עורך דינה של סרביה, התייחס בכתב התביעה לעובדה שאחד מאפיקי ההכנסה של מרשתו הוא מכירה של תמונות עירום וסרטוני מין בכיכובה, והבהיר שסרביה תמיד שלטה בתוכן שפרסמה עד לרגע שהאנטר פרץ לחשבונות המדיה החברתיים שלה.

View this post on Instagram

A post shared by (@kkvsh)

"מרשתי אמנם הסכימה להצטלם בעירום בעבר, אבל זה לא אומר שהיא נותנת רשות לפרסם את התוכן הזה ללא הסכמתה", ציין דירוזו. "הנתבע ניצל את חשבון האונליפאנס של מרשתי, כמו גם תמונות שאגר לפני שהם נפרדו, כדי להרוויח כסף על חשבונה".

סרביה דורשת כעת פיצוי של 10,000 דולר על כל אחד מעוקביה בטוויטר שנחשף לתוכן שפורסם בידי האנטר. באותו זמן, כמות העוקבים שלה ברשת החברתית עמדה על 628 אלף – ועל כן הסכום המבוקש הוא 6.28 מיליארד דולר. תביעת הפיצויים של סרביה מתנהלת במקביל לתביעה אזרחית נוספת שלה נגד האנטר, שלטענתה התעלל בה לאורך השנים שהם ניהלו מערכת יחסים.